Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Sürpriz randevu

  Sema EREN
  12 Kasım 2009 - 00:00Son Güncelleme : 11 Kasım 2009 - 18:03

  Sezen Aksu’nun müzisyen oğlu Mithat Can Özer, geçen cumartesi gecesi Adana’da ünlü oyuncu Özgü Namal ile buluştu. İkilinin gittikleri barda sergilediği samimiyet, görenleri şaşırttı.

  ÖZGÜ NAMAL FOTOĞRAFLARI

  İlhem gitti Özgü geldi
         
  * Mithat Can Özer, yıllardır caz şarkıcısı İlhem’le birlikteydi. Son zamanlarda ünlü isimlerin albümlerinde adı sıkça geçen Özer, geçtiğimiz hafta da Adana’da ünlü bir oyuncuyla bir araya geldi. ışte o oyuncu, “Hanımın Çiftliği” dizisinde Güllü rolüyle izlediğimiz Özgü Namal’dan başkası değil. Ve gelen haberlere göre dizi seti nedeniyle araya giren yüzlerce kilometre de ikilinin görüşmesini engelleyemiyor.

  Barda sıcak yakınlaşma      

  * Mithat Can, “Hanımın Çiftliği” dizisi nedeniyle yaklaşık üç aydır Adana’da olan Özgü Namal’ı geçen cumartesi akşamı ziyarete gitti. ıkili, çekimlerin bitmesinin ardından soluğu Cazara adlı barda aldı. Saat 22.30 sularında mekana giren Mithat Can Özer ile Özgü Namal, çevredeki meraklı bakışlara aldırmadan gayet samimi bir şekilde eğlendi. Görülmekten çekinmeyen ikilinin bu yakınlaşmayla ilgili neler söyleyeceği merak konusu...

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı