Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Suriye'nin Kuseyr kasabasında cami revir oldu

  AA
  10 Haziran 2013 - 15:36Son Güncelleme : 10 Haziran 2013 - 15:46

  İstanbul Beşiktaş'ta Gezi Parkı protestoları sırasında yaralanan göstericilerin Bezm-i Alem Valide Sultan Camii'nde tedavi edilmesiyle ilgili tartışmalar sürerken, benzer görüntüler Suriye'nin başkenti Şam'dan da geldi. Suriye ordusunun Kuseyr kentinde düzenlediği operasyonlarda yaralanan Suriyeliler, Şam'daki bir camide tedavi ediliyor.

  Kuseyr kentindeki saldırılarda yaralanan Suriyeliler, Esad rejimine bağlı güçlerin Yebrud kentindeki hastaneyi hedef almasının ardından, Yebrud Yerel Konseyi'nin Şam'daki bir cami içerisinde inşa ettiği salona tahliye edildi.

  KUSEYR'DE HASTALAR CAMİDE TEDAVİ EDİLİYOR / FOTO GALERİ

  Yaralıların çoğu, vücutlarına isabet eden kurşun ve şarapnel parçalarının çıkarılması için ameliyata gereksinim duyuyor.

  O GECE CAMİDE BUNLAR YAŞANDI! İŞTE O DOKTORUN KONUŞMASI / WEB TV

  Suriye rejimine ait savaş uçakları, geçen Cumartesi Kuseyr'de yaralanan vatandaşların tedavi gördüğü tek sağlık merkezi Yebrud hastanesine roket saldırısı düzenlemişti.

  Suriye'nin başkenti Şam'ı sahil bölgesine bağlayan stratejik önemdeki Kuseyr kasabası, bir süredir Hizbullah milislerinin destek verdiği Esad güçleri ile muhalifler arasında şiddetli çatışmalara sahne olmuştu. Suriye rejimi, operasyonlar neticesinde Kuseyr'de kontrolü sağladığını açıklamıştı.

  Suriyenin Kuseyr kasabasında cami revir oldu CHP’Lİ ÖZKES: CAMİDE İÇKİ İÇİLMEMİŞ

  Suriyenin Kuseyr kasabasında cami revir oldu Erdoğan 'camiye içkiyle girdiler' iddiasını tekrarladı

  İMAMDAN İDDİALARA CEVAP

  Suriyenin Kuseyr kasabasında cami revir oldu BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ANKARA’DA ÇOK SERT KONUŞTU

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı