İSTANBUL HABERLERİ

Suriyeli çocukların ABD'li jonglöre ilgisi

DHA
29.03.2017 - 13:11Son Güncelleme :
DHA


 


 Zeki GÜNAL/İSTANBUL, (DHA) TAKSİM Meydanı'nda gösteri yapan ABD'li jonglör, Suriyeli çocukların ilgi odağı oldu. Gösteri sırasında Suriyeli çocuklar da ilk jonglörlük deneyimlerini yaşadı.

Suriye'deki savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyeli çocuklar Taksim Meydanı'nda ilk jonglörlük deneyimlerini yaşadı. Taksim Meydanı'nda jonglörlük yapan Jeff isimli Amerikalı turisti gören çocuklar jonglörün etrafını sardı. Meydanda su ve mendil satan Suriyeli çocuklar hayatlarında ilk defa jonklör göterisi seyretti. Yapılan hareketleri ilgi ile izleyen Suriyeli çocuklar, jonglörün hareketlerine hayran kaldı. Amerikalı jonglör, çocukları da gösteriye dahil etti. Jonglör, labut ve topları Suriyeli çocuklara da vererek onları eğlendirdi.

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Suriyeli çocukların ABD'li jonglöre ilgisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 13 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Suriyeli çocukların ABD'li jonglöre ilgisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı