Gündem Haberleri

  Suriye'den Fatmagül terlikleri geldi

  Ali LEYLAK/ŞANLIURFA, (DHA)
  22.01.2011 - 14:43 | Son Güncelleme:

  TELEVİZYONDA izlenme rekorları kıran Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde başrol oyuncusu Beren Saat’in canlandırdığı köylü kızı Fatmagül ’ün giydiği lastik terliklerin benzerini Şanlıurfalı iki kardeş ’Fatmagül terlikleri’ diyerek 5 liradan piyasaya sürdü.

  KADINLAR BÜYÜK İLGİ GÖSTERİYOR / FOTO GALERİ

  Haşimiye Meydanı’nda ayakkabı İsmail ve Hüseyin Çap kardeşler Suriye’den ithal ettikleri parfüm kokulu ve banyoda kaymama özelliğine sahip terlikleri işyerine ’Fatmagül’ün banyo terlikleri geldi’ diye yazı yazıp öyle pazarlıyor. Parfüm kokusu ve banyoda kaymaması nedeniyle terlikler ilgi görüyor.

  Fatmagül’ün Suçu Ne dizisini beğenerek izlediğini söyleyen İsmail Çap, "Geçen yıl Aşk- Memnu dizisinde Bihter’in giydiği ayakkabılar, bir çok kadın tarafından çok beğenilmişti. Bu yılda Fatmagül’ün lastik terlik modasını yarattık. Biz de buradan harekete geçerek, Suriye’nin Halep kentinden ithal ettiğimiz ve giydikçe etrafa parfüm kokusu saçan ve ayrı bir özelliği ise mermer, fayans ve banyoda hiç kaymıyor. Bu nedenle rengarenk olarak getirdiğimiz bu terliklerin adını Fatmagül’ün banyo terlikleri adını koyduk. Bu isim ve etiket sayesinde satışlarımız gayet iyi gidiyor" dedi.
   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı