« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süren: Yönetim sahip çıkmalı

Galatasaray eski Başkanı Faruk Süren, Başkan Özhan Canaydın’a seslenerek, Adnan Polat’ın başlattığı kampanyaya sahip çıkılmasını ve bu konuda sessiz kalınmamasını istedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
Süren, "Başkan Canaydın ve yönetimi 25 Mart’a kadar görevini yapmak zorunda. Polat bu kampanyayı FIFA’ya olan borcun ödenmesi için başlattı" mesajını gönderdi. Bu olayın artık Hababam Sınıfı boyutundan kurtarılması gerektiğini vurgulayan Faruk Süren, "Ben bu kadar ödedim, sen bu kadar ödedin" demekle olmaz. Bu dayanışmayı seviyeyi düşürmeden yapmalıyız. Kampanyanın en doğru adresi kulüptür. Bizim girişimlerimiz yasal değil. Yapacak fazla birşeyimiz de yok. Para toplama yetkisi yönetimindir" diye konuştu.

Kampanyayı herkesin severek desteklerini dile getiren Faruk Süren, "Özhan Canaydın ve yönetiminin bu fırsatı kaçırmaması gerekiyor. Galatasaray 100 yıllık bir kulüp. Bazı insanların Özhan Canaydın’a güvenmiyoruz sözleri yanlış. Bu Galatasaraylılık değildir. Galatasaray’ın başkanı ve yönetimi var. 25 Mart’a kadar görevdeler. Asla bunu suistimal edemezler" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler