« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süren yoksa varım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray'da adı başkan adayları arasında geçen Asbaşkan Mehmet Cansun, ‘‘Bizde bayrak değişikliği anlayış içinde olur. Faruk Süren, ‘yoruldum, bırakacağım' dediği anda bayrağı açarım’’ dedi.

Nabız yokluyorlar G.Saray’da 25 Mart'taki Olağan Genel Kurul öncesi kulislerde Faruk Süren, Mehmet Cansun, Özhan Canaydın ve Alp Yalman'ın adları dolaşıyor. Özhan Canaydın'ın aday olması halinde Faruk Süren'in çekileceği, Mehmet Cansun'un da Süren'e göre hareket edeceği belirtilirken, Alp Yalman çalışmalarını sessiz bir şekilde sürdürüyor.

Yarı yolda bırakmam Başkan Faruk Süren'le birlikte stat projesi ile ilgili anlaşmayı imzalamak üzere dün İngiltere'ye giden Mehmet Cansun, adaylığı ile ilgili şu açıklamayı yaptı: ‘‘Öncelikle başkanımızla oturup konuşacağım. Eğer Süren aday olmazsa o zaman ben varım. Aday olursa da onu desteklerim. Çünkü biz bu yola birlikte baş koyduk. Onu yarı yolda bırakıp, başkanlığa soyunmam.’’

Birlik içinde geçer Galatasaray kongrelerinin bugüne kadar birlik beraberlik içinde geçtiğini hatırlatan Mehmet Cansun, ‘‘Bizde bayrak değişikliği anlayış içinde olur. Faruk Süren ‘yoruldum, bırakacağım' deği anda bayrağı açarım. Yönetimde birlikte çalışacağım arkadaşları toplarım bir basın toplantısıyla da adaylığımı açıklarım’’ dedi.

CİMBOM ŞUT ÇALIŞTI G.Saray, Samsunspor maçının hazırlıklarını dün akşam yaptığı çaılşmayla tamamlayarak kampa girdi. Özellikle genç Emre ile yakından ilgilenen teknik direktör Terim, futbolcularına kaleyi gördükleri anda şut atmalarını istedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz