Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süren bombaladı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Feyenoord maçında kendisine ve yönetime tepki gösterip, protesto yağdıran taraftarları, ‘‘Tetikçiler ve paralı askerler’’ olarak niteleyen Başkan Faruk Süren, ‘‘Bu küçük çetenin protestosuna hiç aldırmıyorum. Onlar avantaları kesildiği için böyle davranıyorlar’’ dedi.

<ı>Paralı askerler

Galatasaray Kulübü Başkanı Faruk Süren, Feyenoord maçında kendisine ve yönetime tepki gösterip, protesto yağdıran taraftarları ‘‘Tetikçiler ve paralı askerler’’ diye niteledi. ‘‘Bunlar gerçek Galatasaraylı değil’’ diyen Başkan Süren, ‘‘Bu küçük çetenin protestosuna hiç aldırmıyorum. Onlar avantaları kesildiği için böyle davranıyorlar’’ diye konuştu.

<ı>Avantalarını kestik

Asalaklığın Galalatasaraylılıkla asla bağdaşmayacağını söyleyen Süren sözlerine şöyle devam etti: ‘‘Bunlar bedava bilet almaya alışmış küçük bir grup. Biz bunların avantalarını kestik. Hal böyle olunca tepki gösteriyorlar. Paranız yoksa para verelim diye bağrıyorlar. Verin o zaman. Ama bunlar hep lafta. Bunların elleri katiyen ceplerine gitmez. Çünkü avantaya alışmışlar.

<ı>Toz duman oldular

Bunlar bizim stat projemizi ortaya attığımız da, bize verseydiniz projeyi bedava yapardık, masraf bu kadar olmazdı dediler. Biz de hadi yapın deyince hepsi toz oldular. Ortada bir kişi bile kalmadı. Lafta söylemek kolay ama iş icraata gelince hemen ortadan kayboluyorlar. Bu protestolar bizi yıldırmaz. Yolumuza devam edeceğiz.’’

<ı>Hakan'ı mazur görelim

Başkan Faruk Süren, yönetim aleyhine verdiği demeç nedeniyle Hakan'a herhangi bir ceza vermeyi düşünmediğini de belirterek, ‘‘Bu çocuğu mazur görmek gerek. Önüne gelen büyük bir parayı kaçırmanın psikolojik sıkıntısı ile kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Zaman onunun bu zor durumdan çıkmasına yardımcı olacaktır. Bu konuyu arkadaşlarımla daha detaylı görüşeceğim’’ dedi.

<ı>Yanlış yönlendirildi

‘‘Önüme konan bu kadar büyük parayı, yanlış yönlendirmeler nedeniyle kaçırsaydım ben de Hakan'ın yaşadığı sıkıntıları yaşar, üzülürdüm’’ diyen Süren şöyle devam etti: ‘‘İşi bilmeyen bir takım kişilerin hatalı yönlendirmeleri sonucu bu büyük fırsatı kaçırmanan sıkıntısını yaşayan Hakan'ın yeniden kendini toparlaması için ona her türlü sıcaklığı göstereceğiz ve her türlü yardımı yapacağız.’’

HAKAN’A:

<ı>İşi bilmeyen kişilerin hatalı yönlendirmeleri sonucu büyük fırsatı kaçırmanan sıkıntısını yaşıyor. Kendini toparlaması için her türlü sıcaklığı göstereceğiz.

PROTESTOYA:

Bunlar bedava bilet almaya alışmış küçük bir grup. Avantalarını kestiğimiz için tepki gösteriyorlar. Paranız yoksa verelim diye bağırıyorlar. Verin o zaman.
Bunları da Beğenebilirsiniz