"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Sürekli aynı adamın saldırısına uğruyorum

RUMUZ: UYUMAYA KORKUYORUM

Bu rüyayı iki ya da üç kez gördüğümü söyleyerek başlamak istiyorum.

Rüyamda bir adam (her rüyamda aynı adam oluyor) bana saldırıyor. Son rüyamda yine aynı şekilde evimin kapısını çalıyor. Ben kapıyı açar açmaz da boğazıma yapışıyor ve “Kiminle evlisin?” gibi bir soru soruyor. Eşimin adını söylüyorum, beni bir süre sonra bırakıyor.

Diğer rüyalarımı gördüğümde evli değildim ve o zamanlar bırakmıyordu beni. Yüzünü şu an bile net şekilde hatırlayabiliyorum. Uyumaya korkar durumdayım...

YORUM
Gerçek hayatınızda, sizi gizlice takip ettiğini düşündüğünüz ve rahatsızlık verebileceğinden endişelendiğiniz birisi var sanırım. Bu kişi her kimse bir an önce bu bilgiyi kendinize çok yakın bulduğunuz biriyle paylaşmanız, psikolojik açıdan ve fiilen rahatlamanıza yardım edebilir.

İkinci bir olasılık da şu: Sabah programlarında sürekli kadınların yaşadıkları felaketleri seyrediyorsanız, bundan etkilenmiş, bilinçaltında herkese kuşkuyla yaklaşmaya başlamış ve bu kuşkuları da gece kuşağına taşımış olabilirsiniz!

İnanın artık hepimizde bu paranoya biraz oluştu açıkçası...

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI