İZMİR HABERLERİ

Süre uzatımını coşkuyla kutladılar

Mehmet KURT, İZMİR, DHA
01.12.2016 - 14:00Son Güncelleme :

EGE Serbest Bölgesi'nin Genişleme ve süre uzatımı sözleşmesini coşku ile kutladı

Mehmet KURT, İZMİR, DHA


Kaya İzmir Thermal Convention'da düzenlenen Gala Yemeğinde Ege Serbest Bölgesinin Genişleme ve Süre Uzatımı Sözleşmesini büyük bir coşku ile kutladı.
Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler ve Yönetiminin ev sahipliğini üstlendiği gala gecesine Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların üst düzey yetkilileri, Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. ESBAŞ'ın yöneticileri, Ege Serbest Bölgesinde görev yapan devlet birimlerinin bürokratları, Ekonomi Bakanlığı ile Ekonomi Bakanlığı Serbest Bölgeler Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü'nün temsilcileri katıldı.
Funda Arar ve orkestrasının sahne performansları ile devam eden gecede katılımcılar, Arar'ın şarkıları ile coştu. Programın sonunda Funda Arar'a ESBAŞ Ebru Kulübünde özel olarak hazırlanan plaket ile teşekkür edildi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Süre uzatımını coşkuyla kutladılar hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Aralık 2016 tarihinde saat 14 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Süre uzatımını coşkuyla kutladılar haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı