SUR YAPI AVRUPA'YA "CORRİDOR" AÇIYOR

Hürriyet Haber
20.07.2012 - 15:44 | Son Güncelleme:

Sur Yapı tarafından Güneşli'de inşa edilen "Corridor", modern ve kaliteli mimarisi ve Bağcılar bölgesinin gelişimine kattığı değerle büyük ilgi görüyor. Sur Yapı, "Corridor" projesinde Stüdyo'dan 4+1'e kadar zengin daire tipi seçeneği ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen alışveriş mağazaları, cafe, restoran ve sosyal yaşam alanları ile bölgenin yaşam senaryosunu değiştirecek bir projeye imza atıyor.

 %10 indirimle ön satışların başladığı Güneşli Corridor projesinde fiyatlar 156 bin TL ile 1 milyon 115 bin TL arasında değişiyor. /images/100/0x0/55eb6489f018fbb8f8be351e

Tamamı peşin ödemelerde % 10 + % 10 indirim veya 60 aya varan ödeme seçenekleri ile ön satışta tamamı peşin ödemelerde % 10 + %10 indirim fırsatı sunuluyor. 

Ayrıca  % 40 peşinat ile 36 ay  vade farksız veya  % 25 peşin 60 ay 0,65 vade farkı  ödeme seçenekleri ile projeden kolayca ev sahibi  olmak mümkün.

SUR YAPI CORRİDOR " İÇİNDEN HAYAT GEÇER'' SLOGANIYLA YÜKSELİYOR…

Geliştirdiği  modern ve kaliteli mimari projeleri ile konut sektörüne yenilik getiren Sur Yapı tarafından inşa edilen "Corridor" projesi Güneşli'de ''İçinden Hayat Geçer'' sloganıya yükseliyor. Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan Corridor, yerleşimi çok eski dönemlere dayanan ve tarihi Avrupa-Asya İpekyolu güzergâhında bulunan Güneşli'de, yoğun ulaşım aksıyla dikkat çeken Yalçın Koreş  ve Mimar Sinan Caddelerini farklı, modern ve yaşam değeri katan bir cadde planlaması ile de birbirine bağlıyor. Projenin bu iki önemli arteri birleştiren konumu, gelişen bölgenin yaya trafiğini de keyifli bir biçimde düzenliyor ve kolaylaştırıyor.

Barındırdığı konut ve ticari işlevi ile çevre gelişimine katkı sağlayacak olan Corridor, yaklaşık 78 bin m² inşaat alanı ve 270 milyon TL ya/images/100/0x0/55eb6489f018fbb8f8be3520tırım değerine sahip. Proje, 7 blokta 505 konut ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen ticaret alanıyla yoğun talep görüyor. 

DEĞİŞİK BLOK YAPILARIYLA ZENGİN DAİRE SEÇENEKLERİ

İleride bölgede geliştirilecek projeler için örnek teşkil eden Sur Yapı Corridor'da, değişik blok yapılarında 42m² stüdyo daireden 4+1 337 m²'ye kadar zengin daire seçenekleri bulunuyor. Projede yaşam 2014 yılında  başlayacak.

SESSİZ VE GÜVENLİ BİR İÇ BAHÇE YAŞAMI

İç avlunun kesintisiz ve güvenli yaya dolaşım alanı haline getirildiği bu özel projede, araç yolları bina giriş cephelerine ulaşacak şekilde düzenlendi. Böylece site sakinlerinin sessiz ve güvenli bir iç bahçe yaşamına kavuşmaları sağlanıyor. Çoğunlukla yer altında çözümlenen otopark alanı binalarla direkt olarak irtibatlandırılıyor.

SOSYAL TESİSLER RENKLİ BİR YAŞAM ALANI SUNUYOR/images/100/0x0/55eb6489f018fbb8f8be3522

İki kata yayılan 1300 m² alana sahip sosyal tesisler spordan, yüzmeye, çocuklar için güvenli bir oyun alanından dinlenmeye kadar, konut sakinlerine renkli bir sosyal yaşam sunuyor. Açık ve kapalı havuz, dinlenme ve güneşlenme alanları, kafeterya, TV dinlenme odası, fitness, stüdyo, soyunma odaları, duşlar, sauna, çocuk oyun alanı gibi mekânlardan oluşan sosyal tesislerde konfor ve güvenlik için her türlü ayrıntı özenle hazırlandı.

ALIŞVERİŞ MERKEZİ SEMTE NEFES ALDIRACAK

Ticaret Merkezi katı, herkesin kullanımına açık bir alan olarak hem iki cadde arasında bağlantı oluşturuyor hem de merkezinden geçen geniş yaya aksı ile ilgili caddelerdeki yaya trafiğini keyifli bir şekilde biçimlendiriyor. Bu alan aynı zamanda semtin nefes alacağı bölge olarak semt sakinlerine hizmet etmek üzere kurgulandı. Ticaret Merkezi, Yalçın Koreş ve Mimar Sinan caddelerini zemin kat seviyesinde birbirine bağlıyor. Seçkin mağaza ve dükkânların yer alacağı alışveriş merkezi caddesinde mağazalar karşılıklı düzenlenerek, kolay ve keyifli bir alışveriş geçişi sağlanıyor.
 
GELİŞEN BÖLGENİN EN İYİ LOKASYONUNDA YER ALIYOR/images/100/0x0/55eb6489f018fbb8f8be3524

Projenin en önemli özelliği İstanbul'un yoğun ulaşım akslarından E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde ve Atatürk Havalimanı'na çok yakın olmasıdır. Benzer şekilde son beş yıl içerisinde yapılan alışveriş merkezi projeleri, gelişen bölgenin cazibesini arttırıyor. İnşası devam eden M3 Kirazlı-Aksaray  (M1 üzerinden) ve M5 Kirazlı-Başakşehir metro hatlarının kesişim noktası olan Kirazlı istasyonuna 1,5 km mesafede olan Corridor'da, bu duraktan M3 Kirazlı-Aksaray hattı ile aynı zamanda T1 Bağcılar-Kabataş tramvay hattına bir durakla ulaşılabiliyor. 

DOĞAL AYDINLATMA VE ISINMADAN MAKSİMUM FAYDA

Mimarisi ve sosyal yaşam için sunduğu ayrıcalıklarla kısa sürede yoğun talep alan projede, binaların kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda yönlendirilerek, birbirleri üzerindeki gölgeleri minimum olacak şekilde kurgulanması sebebiyle pasif doğal aydınlatma ve   ısınmadan  maksimum düzeyde fayda sağlanılıyor.

Detaylı bilgi için:  0212 651 16 63 / suryapicorridor.com.tr

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN...

Etiketler:

    Sayfa Başı