Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Suphi Altındöken'in cenazesini kimse indirmek istemedi

  İHA / DHA
  11 Nisan 2016 - 19:15Son Güncelleme : 11 Nisan 2016 - 21:29

  Suphi Altındöken'in yakınları gelmediği ve kimse de yardım etmek istemediği için cenazesi araçta bir süre bekletildi...

  Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken ve babası bugün cezaevinde silahlı saldırıya uğramış, 26 yaşındaki Suphi Altındöken ölmüştü.

  CENAZESİNİ SAHİPLENMEM

  Ahmet Suphi Altındöken'in amcası Behzat Altındöken cenazeye sahip çıkmayacaklarını belirterek, "Zaten 1 yıldır bu acıyı çekiyoruz. Onları zaten akraba olarak kabul etmiyoruz. Ben cenazesini sahiplenmem. Annesi sahiplenip defnederse bir şey diyemem" dedi.

  Suphi Altındökenin öldürülmesinden sonra ilk tepkiSuphi Altındöken'in öldürülmesinden sonra ilk tepki

  ŞU AN NET SÖYLÜYORUM, ÜZÜLDÜM

  Özgecan Aslan'ın amcası Yaşasın Aslan ise Habertürk'e konuştuğu, şunları söyledi:

  "Neden diye sordum. Cevap bulmak için çaba harcadım. Şu an çok net söylüyorum üzüldüm, ölmemeliydi. Bu kadar basit ölmemeliydi, yaşamalıydı. Her gün bu acıyı yaşamalıydı. Annesi ve babası iyi değiller" dedi.

  Özgecan Aslanın katili cezaevinde vurularak öldürüldüÖzgecan Aslan'ın katili cezaevinde vurularak öldürüldü!

  MAHKUMLAR SORGULANDI

  Öte yandan Adana Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro ekipleri silahlı saldırıya karışan mahkum veya mahkumları sorguladığı öğrenildi.

  CENAZEYİ KİMSE İNDİRMEK İSTEMEDİ

  Göğsünden tek kurşun ile vurulduktan sonra ambulans ile kaldırıldığı Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamayan Ahmet Suphi Altındöken'in cenazesi, hastane morguna konuldu. Altındöken'in cenazesi, Yüreğir Belediyesi'ne ait ambulans ile otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na getirildi.

  Suphi Altındökenin cenazesini kimse indirmek istemedi

  Altındöken'in yakınları gelmediği ve kimse de yardım etmek istemediği için cenazesi araçta bir süre bekletildi. Daha sonra özel güvenlik görevlisi cenazeyi getiren güvenlik görevlilerinden cenazeyi indirmek için yardım istedi.
  Kimse gelmek istemedi. Bu arada, cenazeyi getiren sürücü, "Cenazeyi kimse indirmek istemiyor" dedi. Güvenlik görevlisi de 'Mecbur inecek' diyerek orada bulunanlardan yardım istedi.

  Kısa süreli diyalogun ardından iki kişinin yardımıyla cenaze morga indirildi. Ahmet Suphi Altındöken'in cenazesi otopsinin ardından Tarsus'ta toprağa verilecek.

  Suphi Altındökenin cenazesini kimse indirmek istemedi
  Suphi Altındökenin cenazesini kimse indirmek istemedi

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı