Superonline'dan internetten film izleme imkanı

A.A.
24 Ağustos 2009 - 15:05Son Güncelleme : 24 Ağustos 2009 - 15:05

Superonline, yerli ve yabancı filmleri internet üzerinden ve yüklemeye gerek kalmadan izlemeye imkan tanıyan “Superplay” uygulamasını başlattı.

Superonline'dan yapılan açıklamada, “Superonline ADSL” ve “Superonline Fiber İnternet” abonelerinin yararlanabileceği uygulama için film başına 2,99 lira ödeneceği bildirildi.

Kullanıcıların, filmi yüklemek için saatlerce beklemesine gerek kalmadan anında izleyebilmelerine olanak sağlayan hizmetin, “http://www.superonline.com/superplay” adresinde kullanıma açıldığı dile getirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Superplay ile kesintisiz film keyfini internet üzerinden sunmaya başlayan ve bu amaçla dünyanın en önemli film şirketlerinden Warner Bros ile anlaşma yapan Superonline, Superplay ile DVD kalitesinde film keyfinin yanı sıra 'Fiber İnternet' abonelerine Türkiye'de Lig TV yayınını Lig TV dışında ilk kez canlı olarak internet üzerinden izletiyor.

Superonline'ın hem ADSL hem de Fiber İnternet aboneleri, en yeni filmleri sinemadan sonra internetten izleyebilecek. Üstelik halihazırda kotalı 'Superonline Fiber İnternet' aboneliği olan kullanıcılar, Superplay ile maçları ve filmleri izlemek için, sahip oldukları internet kotalarını harcamayacaklar. Ayrıca 1 adet film de sinemaseverlere hediye edilecek.”

Açıklamada Superonline'ın, film kataloğunu genişletmek üzere Warner Bros'un yanı sıra diğer yapım şirketleri ile de görüşmelerini sürdürdüğü bildirildi.
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı