Gündem Haberleri

  Süpermarkette akıl almaz taciz

  Hürriyet Haber
  23.12.2009 - 11:45 | Son Güncelleme:

  İngiltere Plymouth'da bir süpermarkette yaşanan olay polisleri bile şaşkına çevirdi.

  Markette tacizin görüntüleri / Video

  İngiliz  polisi, güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntülerde bir market çalışanına yönelik 'tuhaf cinsel taciz' eylemlerinde bulunan adamın peşine düştü. Görüntülerde, müşteri olarak markete giren adam, hiç kimseye belli etmeden alışveriş yapar gibi görünüp en az 20 kez eğilerek rafları düzenlemekle meşgul olan çalışanın arkasını kokluyor.

  Adı yasal nedenlerle açıklanmayan market çalışanının sonunda şüphelenmesi ve durumu müdürüne bildirmesi üzerine güvenlik kamerası kayıtlarının izlenmesiyle ortaya çıkan olay, polis tarafından 'cinsel taciz vakası' olarak soruşturmaya tabi tutuldu. Tuhaf olayın kurbanı olan çalışan, "Ne olup bittiğine dair en ufak bir fikrim yoktu. Sadece biraz tuhaf gelmişti. Görüntüleri izlediğimde gördüklerime inanamadım ve şoke oldum" diye konuştu.

  Polisten yapılan açıklamada olayın ciddiyetle ele alındığı ve söz konusu şahsın yakalanması için kamuoyundan yardım istendiği kaydedildi. Polis, "Tuhaf bir olay. Market insanlarla doluydu. Bu adamı biri görmüş olmalı ve onu yakalamamızda bize yardımcı olabilir" diye konuştu.
   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı