« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süperler yolda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Alman teknik direktör, siyah beyazlı yönetime sunduğu raporunda, takımın yıldız futbolcularla takviye edilmesini istedi. Menajerlerle temas halinde olduğunu söyleyen Briegel, ‘‘Alman Ligi'nde top koşturan ünlü bir santrforu kadromuza katabiliriz’’ dedi.

Yardıma hazırım

Beşiktaş Teknik Direktörü Briegel, gelecek sezon için transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Siyah beyazlı takımda kalıp kalmayacağının henüz belli olmadığını söyleyen Alman çalıştırıcı, ‘‘Ben profesyonelim. Kulübüm için gerekli yardımı yapmaya hazırım. Avrupa'da isim yapmış defans, orta saha ve forvet oyuncuları ile temas halindeyim’’ dedi.

Temaslar sürüyor

Yönetim kurulu ile önümüzdeki hafta içinde bir toplantı yapıp, son durum hakkında bilgi vereceğini ifade eden Briegel, ‘‘Yurt dışında görev yapan menajerlere haber gönderdim. Onların tavsiye edeceği futbolcuları yakın takibe alacağım. Alman liginde top koşturan ünlü bir santrforla yakından ilgileniyorum. Bu transferi her an gerçekleştirebiliriz’’ diye konuştu.

Kadroda revizyon

Raporunda, siyah beyazlı takımın forvet ve defansta iki önemli oyuncuya ihtiyacının bulunduğunu yazan Briegel, başta Mutlu ve Atilla olmak üzere, verim alamadığı bazı futbolcuların satış listesine konulabileceğini belirtti. Gençlerden Nihat, Yasin ve İlhan'dan memnun olduğunu ifade eden Briegel, gençlere daha fazla şans vereceğini sözlrine ekledi.

Kalkavan-Özgen dostluğu

BEŞİKTAŞ'ın eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan ile Birleşik Grubun önde gelen ismi Ferhat Özgen birlikte hareket etme kararı aldı. Özgen'le çok iyi dost olduklarını söyleyen Kalkavan, ‘‘27 Mart'taki kongrede de Beşiktaş'ın menfaatleri için ortak hareket etme kararı aldık’’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz