« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper yabancı sözü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Başkan Vekili, ligin ikinci yarısında derbilerin hepsini kazanıp, şampiyonluğa koşacaklarını belirtirken, yeni sezon için iki süper yabancı transfer edeceklerini söyledi.

<ı>En güçlü aday

Fenerbahçe Başkan Vekili Gürbüz Refioğlu, sarı lacivertli taraftarlara Fransa'dan seslenerek bayramda iddialı mesajlar gönderdi, gelecek sezon takımı daha da güçlendireceklerini söyledi. İlk yarıyı lider bitiren takımının ikinci yarıda şampiyonluğun en büyük adayı olduğunu hatırlatan Refioğlu, ‘‘Derbilerin hepsini kazanacağız’’ dedi.

<ı>Uyum güçlü

Fenerbahçe'nin hiç bir sorunu bulunmadığına temas eden Refioğlu, yönetim, futbolcu, teknik heyet üçgeninin uyum içinde olduğunu hatırlatarak, ‘‘Kimse uyumumuzu bozamaz. Şampiyonluğa emin adımlarla koşuyoruz. Fenerbahçe hedefe çok yakın’’ yorumunu yaptı.

<ı>Alkışlanacak

Sezonun bitiminde Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını hatırlatan Refioğlu, iki süper yabancı sözü verdi. 1999 yılının tüm takımlar için fair-play yılı olmasını dileyen Refioğlu, ‘‘Fenerbahçe futboluyla parmak ısırtacak’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz