« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper Türk F.Bahçe'ye gelecek mi

Sezon başından beri Belçika medyası tarafından çok söz edilen Sinan Bolat, AZ Alkmaar'a attığı golden sonra seyircilerin ve basının odaklandığı kişi oldu.

Engin AKGÜRBÜZ / DHA
SON GÜNCELLEME

Kaleci Sinan'dan tarihe geçen gol (Standart Liege 1-1 AZ Alkmaar) / Video

Sinan Bolat'ın Fenerbahçe'ye transfer olacağı şeklindeki haberler, Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın, Sinan'ı izlemeye gitmesiyle daha da güçlenmişti.

Sinan Bolat'ın menajeri Kısmet Eriş ise yaptığı açıklamada, "Sinan'ın Fenerbahçe'ye transferi şu an için söz konusu değil" açıklamasını yaptı.

Kısmet Eriş, "Fenerbahçe sportif direktörünün, AZ maçını tribünlerden izlediğini biliyorduk fakat şu an için bir transfer sözkonusu değil. 21 yaşındaki tecrübesiz bir futbolcu için Türkiye Süper Ligi tehlikeli bir lig... Standart'ta kalarak Sinan için istikrarlı bir gelecek hazırlamak istiyoruz. Eğer dayanamayacağımız kadar yüksek rakamlı bir transfer teklifi ve Sinan'ın 1. kaleci olacağı garantisi verilirse düşünebiliriz" dedi.

Adının, Fenerbahçe ile anılmanın gurur verici olduğunu dile getiren ancak, sarı-lacivertli kulüpten resmi bir teklif almadığını vurgulayan genç kaleci Sinan ise, "Beni istediklerini ben de gazetelerde okuyorum. Başka ülkelerden teklif aldım, fakat şu an Belçika'nın en iyi takımlarından birinde oynuyorum. Benim amacım burada bir iki sene kendimi göstermek. Yaşım daha çok genç, en az 2 yıl daha burada kalıp kendimi iyice geliştirmek istiyorum" ifadesini kullanmıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler