Ege Haberleri

  Süper stardan süper konser

  Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA)
  16.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  DENİZLİ Emniyet Müdürlüğü tarafından Pamukkale Antik Tiyatro'da düzenlenen konserde sahneye çıkan süper star Ajda Pekkan, Denizlililer'e muhteşem bir gece yaşattı.

  Pamukkale’nin UNESCO Dünya Miras Listesi’ne alınmasının 25'inci yılı nedeniyle düzenlenen konseri yaklaşık 10 bin kişi dinledi.

  Denizli Emniyet Müdürlüğü’nün maddi durumu iyi olmayan çocuklar için başlattığı ’Hayata Pas Ver’ projesinde yer alan çocuklara ve ailelerine destek sağlamak için binlerce biletin satıldığı konser için yeni restore edilen antik tiyatroya gelenler süper starla büyük coşku yaşadı.

  Ajda Pekkan'ın konserini Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Denizli Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünal, Denizli Emniyet Müdürü Zeki Bulut, Denizli İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Ferdi Korkmaz, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı da dinledi. Ajda Pekkan, hareketli şarkılarla kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

  Süper stardan süper konser

  Konserin ilerleyen dakikalarında nostaljik şarkılar da söyleyen Ajda Pekkan'a dinleyenler de eşlik etti.

  Konserin sonuna doğru yağmur başlamasına rağmen, hayranları dağıtılan yağmurlukları giyerek Pekkan'ı dinlemeye devam etti.

  Ajda Pekkan yaklaşık iki saat süren konserinin sonunda alkışlar arasında sahneden indi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı