« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper Mario durmuyor

58. dakikada Beşiktaş’ın ilk golünü atan Mario Gomez, 61’de İbrahim Öztürk tarafından düşürülünce siyah beyazılalar beyaz noktaya gitti. Penaltıyı Oğuzhan affetmedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

MARIO Gomez de Beşiktaş’ta durmuyor... Süper Lig’de sona yaklaşırken lider Beşiktaş’ı Alman golcü sırtlıyor. Süper Lig’de 22 golle krallık sıralamasında ilk sırada bulunan Mario Gomez, kritik Sivas deplasmanında da sahne almayı başardı.
İlk yarısı 0-0 biten zorlu mücadelenin 58. dakikasında Kerim Frei’ın müthiş pasında topa çok şık dokunan süper yıldız, Setkus’u avladı. Mario Gomez de Beşiktaş’ta bu golün ardından durmadı...

BU KEZ PENALTIYI KAÇIRMADI

GOLDEN sadece 3 dakika sonra cezasahası içerisinde meşin yuvarlakla buluşan Gomez, İbrahim Öztürk’ün müdahalesiyle yerde kaldı. Beyaz noktaya Alman yıldızın gitmesi beklense de geçen hafta Bursa maçında penaltıdan yararlanamayan Mario Gomez, bu kez topun başına geçmedi. Her ne kadar geçen hafta kaçırdığı penaltıyı tamamlayarak golünü atsa da bu kez atışı kullanmaya yanaşmadı. Beyaz noktanın başına geçen Oğuzhan Özyakup golü buldu. 


Bunları da Beğenebilirsiniz