« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper Lig'de perde bu akşam açılıyor

Turkcell Süper Ligi'ne 10. hafta, bu akşam oynanacak Trabzonspor-Kayseri Erciyespor maçıyla başlıyor. Lider G.Saray yarın Denizlisporla içerde, F.Bahçe de deplasmanda Malatyasporla karşılaşacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Haftanın futbol programı şöyle:  
  
TURKCELL SÜPER LİGİ
  
    Bugün:
    20.00 Trabzonspor-Kayseri Erciyespor (Hüseyin Avni Aker)
    22 Ekim Cumartesi:
    20.00 Ankaragücü-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
    20.00 Kayserispor-Samsunspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
    20.00 Galatasaray-Denizlispor (Ali Sami Yen)
    23 Ekim Pazar:
    15.00 Vestel Manisaspor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)
    20.00 Malatyaspor-Fenerbahçe (Malatya İnönü)
    15.00 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)
    15.00 Konyaspor-Beşiktaş (Konya Atatürk)
    15.00 Sivasspor-Diyarbakırspor (4 Eylül)
                
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
  
    22 Ekim Cumartesi:
    15.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Altay (GASKİ Spor Tesisleri)
    23 Ekim Pazar:
    15.00 Karşıyaka-Akçaabat Sebatspor (Altay Alsancak)
    15.00 Uşakspor-İstanbulspor (1 Eylül)
    15.00 Türk Telekomspor-Çanakkale Dardanelspor (Türk Telekom)
    20.00 Sakaryaspor-Mardinspor (Adapazarı Atatürk)
    20.00 Antalyaspor-Mersin İdmanyurdu (Antalya Atatürk)
    15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Elazığspor (Çetin Emeç)
    15.00 Kocaelispor-Orduspor (İsmetpaşa)
    20.00 Bursaspor-Yozgatspor (Bursa Atatürk)  
  
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
  
    1. Grup:

    22 Ekim Cumartesi:
    15.00 Yıldırım Bosnaspor-Kartalspor (Çetin Emeç)
    23 Ekim Pazar:
    15.00 Pendikspor-Sarıyer (Pendik)
    15.00 Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Güngören Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
    15.00 İstanbul Maltepespor-Eyüpspor (Kartal)
    15.00 Fatih Karagümrük-Kasımpaşa (Vefa) 
  
    2. Grup:
    23 Ekim Pazar:
    15.00 Marmaris Belediyesi-Bucaspor (Marmaris)
    15.00 Aydınspor-Muğlaspor (Aydınspor)
    15.00 Adana Demirspor-Turgutluspor (5 Ocak)
    15.00 Alanyaspor-Nazilli Belediyespor (Milli Egemenlik)
      
    3. Grup:
    22 Ekim Cumartesi:
    15.00 Bursa Merinosspor-Yalovaspor (Merinos Stadı)
    23 Ekim Pazar:
    15.00 Kırıkkalespor-OYAK Renault (Fikret Karabudak)
    15.00 Darıca Gençlerbirliği-Aksarayspor (Darıca)
    15.00 Tarsus İdmanyurdu-Eskişehirspor (Burhanettin Kocamaz)
    15.00 İnegölspor-Yeni Kırşehirspor (İnegöl)
  
    4. Grup:

    23 Ekim Pazar:
    15.00 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)


Bunları da Beğenebilirsiniz