Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper Lig'de 7. hafta başlıyor

Turkcell Süper Ligi'ne 7. hafta bugün saat 20.00'de başlayacak Trabzonspor-Vestel Manisaspor maçıyla açılıyor. Lider G.Saray Samsun deplasmanına giderken, takipçisi F.Bahçe, Kayserispor'u ağırlayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, futbolda haftanın programı şöyle:
   
TURKCELL SÜPER LİGİ
  
    Bugün:
    20.00 Trabzonspor-Vestel Manisaspor (Hüseyin Avni Aker)
    24 Eylül Cumartesi:
    20.00 Gençlerbirliği-Malatyaspor (Ankara 19 Mayıs)
    20.00 Denizlispor-Gaziantepspor (Denizli Atatürk)
    20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (FB Şükrü Saracoğlu)
    25 Eylül Pazar:
    19.00 Diyarbakırspor-Ankaragücü (Diyarbakır Atatürk)
    20.00 Kayseri Erciyesspor-Sivasspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
    17.30 Ankaraspor-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)
    20.00 Çaykur Rizespor-Konyaspor (Rize Atatürk)
    20.00 Samsunspor-Galatasaray (Samsun 19 Mayıs)
  
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
  
    25 Eylül Pazar:

    19.00 Sakaryaspor-İstanbulspor (Sakarya Atatürk)
    19.00 Kocaelispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İsmetpaşa)
    16.00 Türk Telekomspor-Uşakspor (Türk Telekom)
    19.00 Bursaspor-Akçaabat Sebatspor (Bursa Atatürk)
    19.00 Antalyaspor-Altay (Antalya Atatürk)
    16.00 Karşıyaka-Orduspor (Altay Alsancak-Seyircisiz)
    16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Çanakkale Dardanelspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
    19.00 Yozgatspor-Mardinspor (Şehir)
    16.00 Elazığspor-Mersin İdmanyurdu (Elazığ Atatürk)
  
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
  
    1. Grup:
    25 Eylül Pazar:

    16.00 Pendikspor-Yıldırım Bosnaspor (Pendik)
    16.00 Sarıyer-Fatih Karagümrük (Yusuf Ziya Öniş)
    16.00 Güngören Belediyespor-Küçükköyspor (Mimar Yahya Baş)
    16.00 Eyüpspor-Kasımpaşa (Eyüp)
    16.00 Anadolu Üsküdar 1908-İstanbul Maltepespor (Beylerbeyi 75. Yıl)  
      
    2. Grup:
    24 Eylül Cumartesi:

    16.00 İzmirspor-Marmaris Belediyespor (Altay Alsancak)
    25 Eylül Pazar:
    16.00 Muğlaspor-Bucaspor (Muğla Atatürk)
    16.00 Aydınspor-Nazilli Belediyespor (Aydınspor)
    16.00 Adana Demirspor-Alanyaspor (5 Ocak)
      
    3. Grup:
    24 Eylül Cumartesi:

    16.00 OYAK Renaultspor-Yalovaspor (Veledrom İç Saha)
    25 Eylül Pazar:
    16.00 Aksarayspor-Eskişehirspor (Aksaray Atatürk)
    16.00 Kırıkkalespor-Yeni Kırşehirspor (Fikret Karabudak)
    16.00 Darıca Gençlerbirliği-Bursa Merinosspor (Darıca)
    16.00 Tarsus İdmanyurdu-İnegölspor (Burhanettin Kocamaz)  
    
    4. Grup:
    25 Eylül Pazar:

    16.00 Ünyespor-Kardemir Karabükspor (Ünye)
    16.00 Gençlerbirliği ASAŞ Spor-Pazarspor (Cebeci İnönü)
    16.00 Giresunspor-Çankırı Belediyespor (Giresun Atatürk)
    16.00 Erzurumspor-Ankara Demirspor (Cemal Gürsel)
    16.00 Boluspor-Zonguldakspor (Bolu Atatürk) 
  
    5. Grup:
    24 Eylül Cumartesi:

    16.00 İskenderun Demirçelikspor-Hatayspor (5 Temmuz)
    25 Eylül Pazar:
    16.00 Cizrespor-Siirtspor (Cizre)
    16.00 Şanlıurfaspor-Batman Petrolspor (11 Nisan)
    16.00 Osmaniyespor-Şanlıurfa Belediyespor (7 Ocak)
    16.00 Adıyamanspor-Kahramanmaraşspor (Adıyaman Atatürk)  


Bunları da Beğenebilirsiniz