Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper Lig'de 20. hafta

Birinci Süper Lig'in 20. hafta maç programı belli oldu. Lider F.Bahçe, pazar günü Kadıköy'de İstanbulspor'la karşılaşırken, takipçisi G.Saray, cumartesi günü Çaykur Rizespor'a konuk olacak. Beşiktaş, Denizlispor'la, Trabzonspor da Malatyaspor'la içerde oynayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hafta maçlarının programı şöyle:
  
BİRİNCİ SÜPER LİG
  
    Yarın:
    16.00 Çaykur Rizespor-Galatasaray (Rize Atatürk)
    16.00 Ankaragücü-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)
    16.00 Konyaspor-Samsunspor (Konya Atatürk)
    19.00 Beşiktaş-Denizlispor (BJK İnönü)
    13 Şubat Pazar:
    14.00 Trabzonspor-Malatyaspor (Hüseyin Avni Aker)
    14.00 Diyarbakırspor-Akçaabat Sebatspor (Diyarbakır Atatürk)
    14.00 Sakaryaspor-Gaziantepsor (Sakarya Atatürk)
    16.00 Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Gençlerbirliği (Ankara 19 Mayıs)
    19.00 Fenerbahçe-İstanbulspor (FB Şükrü Saracoğlu)
  
İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
  
    Yarın:
    13.00 Sarıyer-Karşıyaka (Yusuf Ziya Öniş)
    13.30 Altay-Bursaspor (Alsancak)
    13 Şubat Pazar:
    13.00 Kayseri Erciyesspor-Yimpaş Yozgatspor (Kayseri Atatürk)
    13.30 Sivasspor-Adanaspor (4 Eylül)
    13.30 Antalyaspor-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Antalya Atatürk)
    13.30 Karagümrük Kyoto-Kocaelispor (Vefa)
    13.30 Vestel Manisaspor-Elazığspor (Manisa 19 Mayıs)
    13.30 Mersin İdmanyurdu-Mardinspor (Tevfik Sırrı Gür)
    13.30 Türk Telekomspor-Çanakkale Dardanelspor (Macunköy)
      
İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
  
    (A) Grubu:
    Yarın:

    13.30 Güngören Belediyespor-Küçükköyspor (Güngören Mimar Yahya Baş)
    13 Şubat Pazar: 
    13.30 Aydınspor-Muğlaspor (Mukan Perinçek)
    13.30 Yıldırım Bosnaspor-Çorluspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
    13.30 Bursa Merinosspor-Göztepe (Veledrom Dış Saha)
    13.30 İzmirspor-OYAK Renault (Alsancak)
    13.30 İnegölspor-Bucaspor (İnegöl)
    13.30 Pendikspor-Alanyaspor (Pendik)
    13.30 Marmaris Belediyespor-Uşakspor (Marmaris)
     
    (B) Grubu:
    13.30 Çankırı Belediyespor-Eskişehirspor (Çankırı Atatürk)
    13.30 Bulancakspor-Zonguldakspor (Bulancak)
    13.30 Ankara Demirspor-Yalovaspor (Cebeci İnönü)
    13.30 İstanbul Maltepespor-Ünyespor (Maltepe)
    13.30 Orduspor-Kartalspor (19 Eylül)
    13.30 Eyüpspor-Kardemir Karabükspor (Eyüp)
    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırıkkalespor (Darıca)
  
    (C) Grubu:
    13.30 Adıyamanspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Adıyaman Atatürk)
    13.30 Karamanspor-Batman Petrolspor (Kemal Kaynaş)
    13.30 Adana Demirspor-Hatayspor (5 Ocak)
    13.30 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus)
    13.30 Şanlıurafa Belediyespor-Kahramanmaraşspor (11 Nisan)
    13.30 Yeni Kırşehirspor-Erzincanspor (Ahi)
    13.30 Cizrespor-Aksarayspor (Cizre)
    13.30 Siirtspor-Osmaniyespor (Siirt Atatürk)


Bunları da Beğenebilirsiniz