« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper Lig yeniden start alıyor

Süper Lig'de 12. hafta bugün oynanacak Antalyaspor-Beşiktaş karşılaşmasıyla start alıyor. Lider Galatasaray, yarın Ali Sami Yen Stadı'nda Diyarbakırspor'u ağırlarken, takipçisi F.Bahçe ise pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Gençlerbirliği ile karşılaşacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İkinci Lig (A) Kategorisi'nde de 14., (B) Kategorisi'nde ise 13. hafta karşılaşmaları yapılacak.   

Haftanın programı şöyle:
    
 SÜPER LİG
   
    Bugün:
    20.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya Atatürk)

    17 Kasım Cumartesi:
    13.30 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Rize Atatürk)
    13.30 Yimpaş Yozgatspor-Samsunspor (Yozgat Şehir)
    19.00 Galatasaray-Diyarbakırspor (Ali Sami Yen)
    13.30 Ankaragücü-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)

    18 Kasım Pazar:
    13.30 Malatyaspor-Göztepe (Malatya İnönü)
    13.30 Kocaelispor-İstanbulspor (İsmetpaşa)
    19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (FB Şükrü Saracoğlu)
    13.30 Denizlispor-Bursaspor (Denizli Atatürk)
    
    İKİNCİ LİG (A) KATEGORİSİ
   
    18 Kasım Pazar:
    13.30 Siirt Jet-Paspor-Kayserispor (Atatürk)
    13.30 Adanaspor-İzmirspor (5 Ocak)
    13.30 Sivasspor-Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor (4 Eylül)
    13.30 Hatayspor-Akçaabat Sebatspor (Reyhanlı T. Sökmen)
    13.30 Erzurumspor-Elazığspor (Cemal Gürsel)
    13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Sakaryaspor (Çetin Emeç)
    13.30 Gümüşhane Doğanspor-Batman Petrolspor (Atatürk)
    13.30 Şekerspor-Çanakkale Dardanelspor (Cebeci İnönü)
    13.30 Altay-Aydınspor (Alsancak)
    13.30 Kayseri Erciyesspor-Kombassan Konyaspor (Atatürk)
       
    İKİNCİ LİG (B) KATEGORİSİ
   
    1. Grup:
    17 Kasım Cumartesi:
    13.30 Yıldırım Bosnaspor-Zeytinburnuspor (Çetin Emeç)

    18 Kasım Pazar:
    13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Küçükköyspor (GASKİ Spor Tesisleri)
    13.30 Sapancaspor-Mersin İdmanyurdu (Sapanca)
    13.30 Kartalspor-İstanbul Maltepespor (Kartal)
    13.30 İçel Mezitlispor-Eskişehirspor (Tevfik Sırrı Gür)
       
    2. Grup:
    17 Kasım Cumartesi:
    13.30 Karşıyaka-Bucaspor (Atatürk)

    18 Kasım Pazar:
    13.30 Ispartaspor-Vestel Manisaspor (Atatürk)
    13.30 Nazilli Belediyespor-Mustafakemalpaşaspor (Nazilli)
    13.30 Yeni Turgutluspor-UMPAŞ Uşakspor (7 Eylül)
    13.30 Antalya Kepezspor-Marmaris Belediyespor (Atatürk)
     
    3. Grup:
    18 Kasım Pazar:

    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Kütahyaspor (Darıca)
    13.30 İnegölspor-Adana Demirspor (İnegöl)
    13.30 Sarıyer-Güngören Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)
    13.30 Konya Mobellaspor-Kırklarelispor (Atatürk)
    13.30 Gaziosmanpaşaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Gaziosmanpaşa)
             
    4.Grup:
    17 Kasım Cumartesi:
    13.30 Ankara Demirspor-Türk Telekomspor (Cebeci İnönü)

    18 Kasım Pazar:
    13.30 Tokatspor-Amasyaspor (Gaziosmanpaşa)
    13.30 Artvin Hopaspor-Kardemir Karabükspor (Hopa)
    13.30 Bulancakspor-Çankırı Belediyespor (Bulancak) - Seyircisiz
    13.30 Boluspor-Kırıkkalespor (Atatürk)
      
    5. Grup:
    18 Kasım Pazar:

    13.30 Iğdır Belediyespor-Ağrıspor (Iğdır)
    13.30 Vanspor-Cizrespor (Vali Mahmut Yılbaş)
    13.30 Mardinspor-Erzincanspor (21 Kasım)
    13.30 Silopi Cudispor-Şanlıurfaspor (Silopi)
    13.30 Kahramanmaraşspor-Hakkarispor (Hanefi Mahçiçek)


Bunları da Beğenebilirsiniz