« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Süper Lig bu sene karışık olacak"

Gaziantepspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, "Bu sezon bir takım kendini ligin zirvesinde de görebilir, ligin dibinde de” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kırmızı-siyahlılar, iki hafta süren Avusturya kampının ardından Gaziantep'e gelerek, Celal Doğan Tesisleri'nde çalışmaya başladı. Hikmet Karaman nezaretinde gerçekleşen antrenmanda futbolcular, ayak tenisi oynadı.

Teknik direktör Hikmet Karaman, ligde bu sene kimsenin ayrıcalığının olmayacağını söyledi. Sahalarında oynayacakları maçların hayati önem taşıdığını vurgulayan Karaman, şöyle devam etti:
“Yeni çıkan bir-iki takım yeni çıktığı için soru işareti görülebilir ama bu işler artık belli olmaz. Bütün takımlar iyi transferler yapıyor. Birçok takım kadrosunu korudu. Bizim de akıllı olup kendi evimizde oynayacağımız maçtan 3 puanla ayrılmamız gerekiyor. Rakibimiz Sivasspor iyi bir takım, geçen sene de başarılı olmuş bir ekip. Artık kolay maç yok. Benim tek arzum, bu maça çıkana kadar eksik olan özellikle defans bölgesinin doldurulması.”

Karaman, geçen seneki kadronun üzerine transfer yapılmadığını, önce gidenlerin yerini doldurma mücadelesi verdiklerini ifade etti. Transferi henüz bitirmediklerini bildiren Karaman, transferlerin devam edeceğini kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz