« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper Kupa maçı için güzergahlar belirlendi

Beşiktaş ile Fenerbahçe futbol takımları arasında 2 Ağustos Pazar günü Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak TFF Süper Kupa maçını izleyecek seyircilerin, stada gidiş-dönüş güzergahları belirlendi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, taraftarların izleyecekleri güzergahlar şöyle:

-Fenerbahçe seyircilerini taşıyacak İETT otobüsleri, Halkalı Toplu Konutlar tarafından stadyuma gelen yol güzergahından stadyuma kabul edilecektir.

-Fenerbahçe seyircisini taşıyacak otobüsler, eski Salı Pazarı'ndan ve Yenibosna İETT aktarma terminalinden kalkacaktır.
-Beşiktaş seyircisini taşıyacak otobüsler Dolmabahçe ve 4. Levent İETT Garajı'ndan İETT otobüsleri stadyuma seyircileri taşıyacaktır.
-Otobüsler 16.30-20.00 saatleri arası devamlı olarak stadyuma ulaşımı sağlayacaktır. Her otobüste takımlarına ait sarı ve siyah renkli otopark kartı bulunacaktır.

-Otopark kartı olmayan araçlar, stadyum çevresi kontrol noktalarından içeri alınmayacaktır.

-Bilet kontrolleri ve otopark kartı kontrolü bağlantı yollarında özel güvenlik tarafından yapılacaktır. Otopark kartı almak isteyen biletli seyirciler kulüplerinden otopark kartlarını temin edebilirler.

-Aracıyla stada gelmek isteyen biletli Fenerbahçe seyircilerinin özellikle E-5 yolunu kullanarak ve Halkalı-İkitelli Toplu Konutlar rotasından Batı Tribün arkasındaki İSKİ Yolu'nu kullanarak stada ulaşması sağlanacaktır.

-Araçlı ve biletli Beşiktaş seyircileri ise genel olarak kullanılan Atatürk Olimpiyat Stadı TEM ve ISTOC bağlantı yolundan alınacak ve Doğu Tribünü sapağından tribünlere ulaşacaktır.

-Atatürk Olimpiyat Stadı kuzey tarafındaki metro inşaatından dolayı araç ve seyirci ulaşımı kapalıdır.

-Tüm Fenerbahçe ve Beşiktaşlı seyircilerin bu güzergahlardan stada gelmesi yönlendirme işaretleri ve ilanlara dikkat etmesi gerekmektedir. Seyirciler Süper Kupa'ya özel olarak hazırlanmış yönlendirmeleri takip ederek stada ulaşabilirler.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler