« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper kızlar

Şube sorumlusu Işık Eyigüngör, ‘Güney Konferansı Final Four’unu birinci tamamlayarak, bir üst turda önemli bir avantaj elde etmek istiyoruz’ dedi. F.Bahçe Bayan Basketbol Şubesi’nin sorumlu yöneticisi Işık Eyigüngör, FIBA Bayanlar Avrupa Kupası Güney Konferansı Final-Four’unda Rusya’nın Novosibirsk takımıyla oynanan maçta oyunculara destek veren taraftarlara teşekkür etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Eyigüngör, alınan galibiyette taraftarların önemli bir payı olduğuna dikkat çekerken, şöyle konuştu: ‘Taraftarımız büyüklüğünü bir kez daha gösterdi. Karda kışta takımlarına destek vermek için salonu doldurdu.

Hedef kupayı almak

Potanın Kraliçeleri’ni desteklemeye gelen tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Aldığımız galibiyette onların büyük payı var. Güney Konferansı Final Four’unu birinci tamamlayarak, bir üst turda önemli bir avantaj elde etmek istiyoruz.’ Coach Zafer Kalaycıoğlu, hedeflerinin bu kupayı Türkiye’ye getirmek olduğunu belirtirken, oyuncularına övgüler yağdırdı. Kalaycıoğlu, ‘Bu takım, kendisine yapılan desteğe kupayla cevap verecek’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler