Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper forvet sözü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Başkanı Yılmaz, yurt dışından müthiş bir santrfor getireceklerini belirtip, adaylardan birinin Norveçli, diğerinin Alman olduğunu söyledi.

Trabzonspor Başkanı Mehmet Ali Yılmaz süper transferlerin yakında yapılacağını, özellikle yurt dışından müthiş bir santrfor getireceklerini söyledi. Yılmaz, ‘‘Adaylarımız hazır. Çok kısa bir süre sonra hangisinin olacağını kesinleştireceğiz. Adaylardan biri Norveçli, diğeri Alman. Norveçli'nin olma ihtimali yüzde 60’’ dedi.

Asbaşkan Hikmet Onur da transferde ön sözleşme yaptıklarını 4 futbolcudan hiç birinin bir başka takıma gidemeyeceğini söyledi. Onur, ‘‘Başka kulübe giden olursa, biz de elimizdeki belgeleri Futbol Federasyonu'na göndeririz. Onlar da 1 yıl futboldan uzak kalır’’ dedi. Bu 4 futbolcunun Samsunsporlu Güngör, Gaziantepsporlu İbrahim ve Erhan Namlı ile Antalyasporlu Zafer olduğu belirtildi.

Braems'ten teşekkür

GEÇEN ay Trabzon'a gelerek hem futbolcularla, hem de yöneticilerle hasret gideren bordo mavililerin eski antrenörü Belçikalı Urbain Braems, kulübe bir yazı göndererek teşekkür etti. Braems, yazısında, ‘‘Her şeyden önce yaşamaktan büyük mutluluk duyduğum Trabzon kentini ailemle birlikte ziyaret etmiş olmaktan mutluluk duydum. Özellikle yönetimin ve sayın genel sekreterin bana gösterdiği yakınlığı, sevgiyi, misafirperverliği unutamam’’ görüşüne yer verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler