« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper Fener geliyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Başkan Yıldırım, ligimizde top koşturan yıldızları yakın takibe aldı.

Sarı lacivertli ekibin başarısı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını açıklayan Yıldırım'ın, Dünya Kupası'nı izledikten sonra iki süper yabancıyı da kadroya dahil edeceği belirtiliyor...

KOLLAR SIVANDI

Fenerbahçe yönetimi önümüzdeki sezon süper bir kadro oluşturmak için kolları sıvadı. Sarı lacivertliler, Türkiye'deki kalbur üstü tüm futbolcularla temasa geçecek, Milli takım seviyesindeki isimlerin Fenerbahçe forması giymesi için ne gerekiyorsa yapılacak.

YILDIZLAR LİSTEDE

Başkan Aziz Yıldırım'ın listesinde Trabzonsporlu Abdullah, Ogün, Galatasaraylı B.Hakan, Tugay, Bursasporlu Baliç, Ankaragücü'nden Ahmet, Hasan Şaş, Gaziantepspor'dan Ayhan, Mehmet Ali, Samsunspor'dan Celil, Serkan gibi yıldızların bulunduğu öğrenildi.

İKİ SÜPER YABANCI

Her fırsatta ‘‘Türkiye ve Avrupa'dan alamayacağım futbolcu yok’’ diye demeç veren Yıldırım'ın yabancı futbolcu konusunda da gizli gizli çalışmaları sürdürdüğü ve Dünya Kupası'nı da izledikten sonra süper iki yabancıyı kadroya dahil edeceği sızan haberler arasında.

Fener'de Högh'e yol göründü

Uche ile Okocha'nın yerli futbolcu statüsünde oynamasının kesinleşmesinden sonra F.Bahçe'de iki yabancı futbolcu arayışı hızlandı. Sarı lacivertlilerde Kocaelispor'dan ara transferde alınan Moshoeu kesin olarak satılmayacak ve sözleşme yenilenecek. Bu sezon istikrarsız grafik çizen Danimarkalı Jes Högh'ün ise gönderilmesi bekleniyor.

TRANSFER TAARRUZU

F.Bahçe'de transfer çalışmaları start alıyor. Ligimizin yıldız futbolcularını yakın takibe alan yönetim, Avrupa'dan da 2 süper transfer edecek.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.