Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süper baba

F.Bahçe’nin yıldız futbolcusu Tolga ve Josephin’i dünkü idmana getirmek zorunda kaldı. Ancak iki minik babalarını göremeyince ağlamaya başladı. Tolga ve Josephin’i yatıştırmak için sarı-lacivertli futbolcular şekilden şekile girdi.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME
ÇOCUKLARINA anne eksikliğini hissettirmemek için var gücüyle çabalayan Fenerbahçeli futbolcu Deniz Barış, hem sahadaki futboluyla hem de örnek babalığıyla zirveye yürüyor. Bakıcısı izinli olduğu için dün sabah saat 08.30’da Samandıra tesislerine 7 yaşındaki oğlu Tolga ve 3 yaşındaki kızı Josephin’i getirmek zorunda kalan Deniz Barış, /images/100/0x0/55eacceff018fbb8f8978450hem zorluk derecesi yüksek idmanını hem de babalığı eksiksiz yaptı.

Teselli çabası

İdmanda babalarının koşu yaparken yanlarından uzaklaşmasını istemeyen Tolga ve Josephin ağlamaya başlayınca, bütün futbolcular komiklikler yaparak iki sevimli afacanı teselli etmeye çalıştı. Çocukları karşısına alan futbolculardan Selçuk, kırmızı-beyaz renkteki huniyi ağzına getirerek komik sesler çıkarttı, Tümer Metin ağlama taklidi yaptı, Can Arat ve Olcan ise alkış ve el sallamalarla Tolga ve Josephin’i teselli etmek için uğraş verdi. Bu arada güçlendirme koşusu yapan baba Deniz Barış, turu tamamlayarak çocuklarının yanlarına geldi ve onlara sım sıkı /images/100/0x0/55eacceff018fbb8f8978452sarıldı ve öptü. Babalarını yeniden yanlarında gören minik Tolga sevincini saha boyunca neşe içinde koşarak gösterdi.

İmza törenine baskın!

ÖĞLEN saatlerinde ise yeni sözleşmeyi imzalamak için Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’na geçen Deniz Barış beraberinde zorunlu olarak çocuklarını da getirdi. Alex, Gürhan, İlhan Parlak’ın ayrı ayrı sözleşme imzalayacağı törende Deniz Barış, sıranın kendisine gelmesini soyunma odalarının bulunduğu bölümde çocuklarıyla bekledi. Deniz Barış, sıra kendisine gelince basın toplantı odasına geçti ve sözleşmeyi imzalamak için yöneticilerin bulunduğu masaya oturdu. Tam imza atılacağı sırada salonun dışından iki çocuğun ağlama sesleri duyuldu.

Çocuklarını sakinleştirdi

Görevliler iki afacanı zaptedemeyince İdari Menajer Volkan Ballı zorunlu olarak salonun kapısını aralayarak çocukların babalarını görmelerini sağlamak istedi. Bu anı fırsat bilen Tolga ve Josephin aralardan sıyrılarak birçok televizyonun canlı olarak yayınladığı imza törenine ağlayarak adeta baskın yaptılar. Çocuklarının gözyaşlarına dayanamayan Deniz Barış, imza masasından kalkarak onların yanına gitti ve çocuklarını sakinleştirip teselli ettikten sonra masaya döndü ve kendisini 3 yıl daha Fenerbahçeli yapan imzasını attı. İmzadan sonra Mahmut Uslu, geçen sezon eşini kaybeden Deniz’in ağır bir dönemden geçmesine rağmen toparlanarak 100.yıl şampiyonluğunda verimli olduğunu ifade ederek, "Bu yıl çok daha da başarılı olacağına inanıyoruz. Hem futbol hayatında hem özel hayatında Deniz’e başarılar diliyoruz" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz