Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sunter'in gözü ilk 2

Mersin Büyükşehir Belediyesi Antrenörü Ercüment Sunter, Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası Eleme Grubu karşılaşmalarında ilk ikiye girerek bir üst tura çıkmayı hedeflediklerini bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sunter, yeni sezon öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyledi.

Tecrübeli 4 oyuncunun yanı sıra gençlerden oluşan mücadeleci, seyir zevki veren bir takım oluşturduklarına işaret eden Sunter, öncelikli hedeflerinin, Erzurum'daki Spor Toto Erkekler Türkiye Kupası Eleme Grubu karşılaşmalarında ilk ikiye girerek bir üst tura çıkmak olduğunu ifade etti.

6 Ekim'de başlayacak B Grubu karşılaşmalarında Fenerbahçe Ülker, Olin Edirne ve TOFAŞ ile mücadele edeceklerini anımsatan Sunter, “Türkiye Kupası sezon öncesi olduğu için sürpriz sonuçlar çıkabilir. Grupta Fenerbahçe Ülker güçlü bir ekip olsa da TOFAŞ ve Olin Edirne ile eşit şanstayız. Takımda herhangi bir sıkıntı yok. Amacımız burada iyi sonuç alarak bir üst tura çıkmak. Bunu başarabilecek güçteyiz” dedi.

Türkiye Kupası'nın lig öncesi önemli bir sınav olacağına dikkati çeken Sunter, “Kupanın hemen ardından başlayacak olan sezonun ilk maçında da TOFAŞ ile yeniden karşılaşacağız. Ligde de hedefimiz play-off'a kalmak” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz