« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sunter: İkinci devre daha iyi oynadık

Mersin Büyükşehir Belediyesi Başantrenörü Sunter, “Birinci devrede savunma hataları yaptık. Ancak ikinci devre daha iyi oynayarak, maçı kazanmasını bildik” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sunter, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, çok zor bir grupta mücadele ettiklerini belirterek, heyecanın yarınki maça kadar heyecan devam edeceğini söyledi.

Son ana kadar mücadelelerinin süreceğini ifade eden Sunter, şunları kaydetti:
“Bugün 3. periyotta daha iyi oynadık. Yarın 3. maçımızı oynayacağız. Takım haliyle biraz yorgun. Yaş itibarıyla da oyuncularımız daha çok yoruluyor. Oyuncularımı yarına kadar dinlendireceğim. Birinci devrede savunma hataları yaptık. Ancak ikinci devre daha iyi oynayarak, maçı kazanmasını bildik.”

Olin Edirne Başantrenörü Gökhan Taştimur ise maçın başından sonuna kadar Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin kontrolü elinde tuttuğuna dikkat çekerek, şöyle devam etti:
“Mersin'i tebrik ediyorum. Net bir galibiyet aldılar. Herşey onların kontrolünde geçti. Fizik olarak eksiktik. Tecrübesizlik, heyecanı yenememe ve stres gibi faktörler yenilgiye neden oldu. 38 dış atış kullanmışız, 8 isabet var. 24-25 tanesi dışarı atılmış. Bizim zamana ihtiyacımız var.”

Bunları da Beğenebilirsiniz