Sünnette buluştular

Hürriyet Haber
16 Eylül 2000 - 00:00Son Güncelleme : 16 Eylül 2000 - 00:01

DHA Muhabiri Bilal Çeliktaş'ın oğulları Mehmet ve Ziver'in sünnet düğünü turizmcileri biraraya getirdi

DHA muhabiri Bilal Çeliktaş'ın çocukları Mehmet ve Ziver'in sünnet düğünü Antalyalı turizmcileri biraraya getirdi. Club Hotel Sera'da yapılan sünnete katılan turizmciler gecenin ilerleyen saatlerine kadar pisti boş bırakmadı. Erkekliğe ilk adımı atan 11 yaşındaki Mehmet ve 6 yaşındaki Ziver'in kivreliğini Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker ve KETAV Başkanı Aydın Aytuğ yaptı.

STRES ATTILAR

Bilal ve Didem Çeliktaş'ın çocuklarının sünnetinde biraraya gelen turizmciler, yoğun geçen bir sezonun stresini attı. Uzun süredir ilk kez biraraya gelen turizmciler, birbirleriyle sohbet imkanı da buldu. Erkan ve Serkan kardeşlerin güzel şarkılarıyla coşan davetliler pisti bir an olsun boş bırakmadı. Rus revü grubuda geceye ayrı bir renk kattı.

Kemer Belediye Başkanı Hasan Şeker, Side Belediye Başkanı A. Kadir Uçar, Sun Zeynep Genel Koordinatörü Salih Çene, AKTOB Başkanı Ahmet Barut, Şampiyon Tatil Köyü Genel Müdürü Osman Ayık, Kaya Grubu Genel Koordinatörü Bekir Akkaş, POYD Başkanı ve Sillyum Hotel Genel Müdürü Şevki Bulut, Martı Myra Genel Müdürü Aydın Aytuğ, Saray Regency Genel Müdürü Yaşar Sunal, Timtur Genel Müdürü Nurten Ünsev, Novum Yönetim Kurulu Başkanı Emre Ünsev, Adora Genel Müdürü Mustafa Tontu, Aquasun Kontrat Müdürü Murat Ergül,Polat Reneissance Genel Müdürü Ruhi Çuhadaroğlu, Zigana Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Çankaya, Sillum Genel Müdür Yardımcısı Tansel Tercan, Mirage Satış Müdürü Nurfer Tercan, Adora Satış Müdürü Nergiz Şencan, POYD Genel Sekreteri Avni Aker, Mehmet Kayni, Ofo Genel Müdürü Tayfun Baki, KOPD Başkanı İsmail Şandan

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı