« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sünnet düğünü "krize" yol açtı

Beşiktaş’ın kamp yaptığı otelde Tigana’nın asistanı Zeki Önatlı’nın yeğeninin sünnet düğünü vardı. Düğünde yapılan gürültü nedeniyle kafile uykusuz kaldı.

Evren KASIRGA /DHA
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ın, V.Manisaspor’la oynadığı maçtan bir gece önce yerleştiği Anemon Otel’de "sünnet düğünü gerginliği" yaşandı. Teknik direktör Tigana’nın yardımcısı Zeki Önatlı’nın, Hollanda’da yaşayan amcası Osman Önatlı, oğlu Vefa için Anemon Otel’deki havuz başında sünnet düğünü düzenledi. V.Manisa maçı için kente gelen ve aynı otelde kampa giren Beşiktaş’ta teknik direktör Tigana, önemli bir maç öncesinde futbolcuların uykusuz kalmaması gerektiğini belirterek, sünnet düğünündeki müziğin kesilmesini istedi.

Bunun üzerine Zeki Önatlı amcası Sefa Önatlı’ya giderek düğünün erken bitirilmesi ricasında bulundu. Ancak töreni aylar öncesinden planladıklarını ve bunun için rezervasyon yaptırdıklarını belirten Sefa Önatlı öneriyi kabul etmedi. Tigana’nın telefonla bir kez daha uyarıda bulunması üzerine müzik kesildi. Ancak bu kez davul-zurna eşliğinde dansözlerin düğün alanına gelmesi üzerine Tigana, otel yöneticileri ve yardımcısı Önatlı’ya telefonla uyarıda bulundu. Düğün planlanan saatten önce son bulurken, davetlilerin duruma tepki gösterdiği bildirildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler