ÇORUM HABERLERİ

Sungurluspor, İlçe Ekonomisine Katkıda Bulunuyor

IHA
28.10.2015 - 13:57Son Güncelleme :

SUNGURLUSPOR İLÇENİN EKONOMİSİNE KATKIDA BULUNUYOR

IHA

Sungurluspor yaptığı faaliyetlerle Sungurlu ekonomisine katkıda bulunuyor.
Türkiye 3. Voleybol liginde Çorum’u temsil eden Sungurluspor, Sungurlu’ya gelen takımların lokanta, kuruyemiş, otel ve hediyelik eşya esnaflarına katkıda sağlamaya devam ediyor.
Türkiye’nin bir çok yerinden ilçeye gelen kulüpler, ilçeyi hem tanıyor, hem de yaptıkları alışverişlerle Sungurlu ekonomisine katkıda bulunuyor.
Sungurluspor Kulübü Başkanı Mustafa Özdemir, "15 yıldır kulübümüz Sungurlumuzu, Çorum dışına taşıyan tek kulüp olmuştur. İstanbul’dan Diyarbakır’a, Maraş’tan Bursa’ya, Sinop’tan Gaziantep’e, İzmir’den Ankara’ya kadar bir çok il takımları ilçemize getiren Sungurluspor ilçemizi tanıtmaya ve Sungurlu esnafına katkıda bulunmaya devam edecektir" dedi.
Özdemir, "Kulübümüzün amacı ve hedefi gençlerimize hizmet etmek, onları kötü alışkanlıklardan kurtarmak, onlara sahip çıkmak, vatana, millete,bayrağa sahip çıkan gençler yetiştirmek olacaktır" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Sungurluspor, İlçe Ekonomisine Katkıda Bulunuyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 13 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sungurluspor, İlçe Ekonomisine Katkıda Bulunuyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı