« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sun'dan indirimli kampanyalar

Sun Microsystems, cazip indirimlerle iki özel kampanya sunuyor. Kampanyaların ilki Sun Solaris sertifikasına sahip olan kişilere yönelik olan Solaris eğitimleri. Java eğitimi şirketin diğer eğitim kampanyası... Eğitimler Kasım 2001-Ocak 2002 arasında gerçekleşecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Kampanyaların ilki Sun Solaris sertifikasına sahip olan kişilere yönelik olarak düzenlendi. Buna göre kampanyayı seçenler hem seviyelerini Solaris 8'e yükseltecekler, hem de indirimden yararlanabilecekler. Programa katılım ücretinde yüzde 30'luk indirim yapıldı.  

15 Kasım 2001- 15 Ocak 2002 arasında yapılacak kampanyada indirimden yararlanmak için, Solaris 8 Operating Environment System Administration I (SA-238) veya Solaris 8 Operating Environment System Administration II (SA-288) derslerinden birine kayıt yaptırarak, Solaris Sertifikası'nı Sun Microsystems’e ulaştırmak gerekiyor.

Şirketin ikinci kampanyası Ericsson Crea-World ve Sun Microsystems Türkiye işbirliğiyle gerçekleştirilecek Java eğitimlerini içeriyor. Beş gün sürecek olan bu eğitimler, Java Programlama öğrenmek isteyen, Sun Certified Developer for Java Platform ve Sun Certified Programmer for the Java Platform Sertifikası almak için sınavlara hazırlanan herkese açık olacak. Eğitimin ücreti kampanya süresince bin 100 dolardan 450 dolara indirildi. Java eğitimi 26 Kasım 2001'de Ericsson Crea-World’de başlıyor. 
(Ayrıntılı bilgi için: http://www.sunmicrosystems.com.tr/hizmet/egitim/ )

 

 

 

 

 

 

 

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler