Gündem Haberleri

  Sun Cobalt "Çözüm Küpleri" Semineri

  Hürriyet Haber
  06.11.2001 - 15:02 | Son Güncelleme:

  Sun Microsystems, Crea-world’de Sun Cobalt "Çözüm Küpleri" konulu bir seminer düzenliyor. Seminer, "basit ve hazır çözümlerle karmaşıklığın üstesinden gelmek isteyen" şirketlere yönelik.

   Seminer, 8 Kasım 2001 Perşembe günü Ericsson Creaworld Galileo Salonu / Polaris Plaza Maslak’da 14:00-17:00 saatleri arasında yapılacak.

   

  Katılımın ücretsiz olduğu ve herkesin bulunabileceği "Çözüm Küpleri"  konulu seminerin programı; Sun Vizyonunda Cobalt’ın Yeri<ı> (Özhan Toktaş  - Pazarlama ve Satış Kanalları Müdürü), ‘Sihirli Kutucuklar’ Cobalt Ürün Tanıtımı Ve Pozisyonlaması ( Bülent Özünaldım -Masaüstü ve Küçük/Orta ölçekli Sunucu Ürunleri Satış ve Pazarlama Müdürü - Akdeniz Bölgesi), Uygulama Sunucuları Pazarında Çözüm Yaklaşımı (Sinan Kezer-Solutions Sales Driver ), Cobalt Ürün Demosu<ı> (Andonis Filippidis – Datasist Genel Müdürü)’ndan oluşmaktadır.

  Bilgi için;LCV : Pergel Halkla İlişkiler. Müzeyyen Öztürk. 0212 230 01 91 (150) telefonunu veya Müzeyyen Özturk -muzeyyen@eskortcom.com e-posta adresini kullanabilirsiniz.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı