« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sümer'den yeni Başkan Albayrak'a ziyaret

Trabzonspor Kulübü eski başkanlarından Özkan Sümer, Başkan Nuri Albayrak'ı ziyaret etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Albayrak, Trabzonspor'un son 3 yıldaki çıkmazlarının başında sık sık kongre yapmak geldiğini belirterek, “Bu kongreler, Trabzonspor'u biraz yıprattı. 3, 4 teknik direktör değiştirilmesi de böyle. Yönetimde, teknik heyette ve futbolcu kadrosunda devamlılığın esas olması gerekliydi. Bu üçlü bugünkü futbolun önde gelen unsurları. Camiada birlik ve beraberlik de önemli. İnşallah bu unsurları beraberce sağlayacağız ve Trabzonspor'un başarısı için çalışacağız” dedi.

Yönetimlerin gelip geçici, Trabzonspor'un ise kalıcı olduğunu ifade eden Albayrak, “Futbolcusu, teknik ekibi ve yönetimiyle hepimiz kendimizi işin sahibi gibi hissetmeliyiz. Başarı için özverili olmalıyız” diye konuştu.
Özkan Sümer ise Trabzonspor'un her zamankinden daha çok camianın duyarlılığına ihtiyacı olduğunu belirterek, “Öteden beri söylüyorum, bu görevin yalnızca bir yönetim kurulu sorumluluğu diye algılandığı zaman çok ciddi boyutta sorunlar yaşanıyor ve yalnızlıklar çekiyoruz. Herkesin katkı yapması gerek. Trabzonspor'un güçlü bir dış rekabet şartları var. İçte rekabet yerine dayanışmayı sağladığımız zaman o rekabette öne geçmek mümkün olabilir. Dayanışma yetersizliğinin, yalnız kalmanın de demek olduğunu en iyi bilen yönetimlerdeniz” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.