« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sümer’den uyarı

Adnan SUNGUR
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Genel Menaceri, savunma anlayışını değiştirmeleri gerektiğini belirttiği futbolculara sert çıktı. Denizci ise, ‘Ben Trabzon’a teknik direktör olarak geldim. Asıl görevime kısa süre sonra başlayacağım.’ dedi.

Trabzonspor'un antrenmanlarını yöneten Genel Menacer Özkan Sümer, takımın savunma hatalarının kurbanı olmasına tepki göstererek futbolcularına sert çıktı. Sümer, ‘‘Çok basit ve bireysel hatalardan, lüzumsuz goller yiyoruz. Savunma anlayışınızı tamamen değiştirmeniz gerekiyor’’ dedi.

Sümer, ‘‘Takımın forvetinden, kalecisine kadar herkesin savunma yapması gerekir.’’ diye konuştu. Bu arada Sümer’in idmanlara çıkmasından rahatsız olduğu iddia edilen Ali Kemal Denizci, ‘Ben bu takıma teknik direktör olarak geldim. Kısa süre sonra asıl görevime başlayacağım.’ dedi.

Özkan Sümer, Beşiktaşlı Ertuğrul ve Ali'yle Fenerbahçeli Tarık'a talip olduklarına ilişkin haberleri de yalanlayarak 'Böyle bir şey yok. Şu an sadece yabancıların kullanımı veya gönderilmesiyle ilgili sıkıntı yaşıyoruz.' diye konuştu.

Brezilyalı Souza'yı getirten Trabzonspor'un şimdi de Danimarkalı Steeve Lusti'yi deneyeceği öğrenildi. Danimarka 1'inci Ligi'nde mücadele eden Herfolga'nın sağ kanadında görev yapan 25 yaşındaki Lusti'nin önümüzdeki günlerde Trabzon'da olacağı kaydedildi. Öte yandan Ogün'e İngiltere Birinci Ligi ekiplerinden Tottenham talip oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz