"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Sultanlar padişahlarıyla tatil yaptı

“Muhteşem Yüzyıl”ın sultanları Nur Fettahoğlu ve Meryem Uzerli, sevgilileriyle Marmaris tatiline çıktı.

Star TV’de yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Mahidevran Sultan’ı canlandıran Nur Fettahoğlu, kısa süre önce oyuncu sevgilisi Necati Şaşmaz’la ayrıldığı haberleriyle gündeme gelmişti. “Birlikteliğimiz devam ediyor, gayet de mutluyuz” diyerek iddiaları yalanlayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz hafta Şaşmaz’la birlikte tatile çıktı. İkili, Doğuş Holding’in Marmaris’teki oteli D Maris’te konakladı. Çifte, “Muhteşem Yüzyıl”ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli de sevgilisi Can Ateş’le birlikte eşlik etti.

Herkes kendi yolunda

Geçtiğimiz hafta çapkın işadamı Murat Özvardar’ın yaz aşkı Esra Özkan’ı ikizi Berna Özkan’la aldattığını yazmıştım. Berna Özkan’ın eşi Korcan Karar’ın da durumu öğrenince soluğu mahkemede aldığını ve evliliğini tek celsede bitirdiğini belirtmiştim.
“İkiz skandal” başlığıyla yayınladığım, gündeme bomba gibi düşen o haber sonrasında Ender Yürür’le görüştüm.
Ender Bey, haberde yazdığımın aksine Esra Özkan’la ayrılmadıklarını ve mutlu bir ilişkileri olduğunu söyledi.
Murat Özvardar’la Alaçatı’daki Bobou Beach’te bir tartışma yaşadıklarını doğrulayan Yürür, sevgilisinin Özvardar’la ilişkisi olduğu iddiasını da reddetti.
Murat Özvardar da Korcan Karar’la Berna Özkan’ın boşanma sebebinin kendisi olmadığını açıkladığı bir mail gönderdi.
Özvardar, “Habere konu olan kişilerle iletişimimiz arkadaşlığın ötesine geçmemiştir” diyerek kendisini savundu.

Hanım köylü!

Tilda-Erol Tezman çiftinin küçük oğulları Ralf Tezman, İzmirli Sanem Kardıçalı ile evlendikten sonra ‘hanım köylü’ oldu! Sık sık İzmir’e giden Tezman, yaz tatili için de eşiyle birlikte Çeşme’nin yolunu tuttu. Çift, geçtiğimiz gün 7800 Residence Otel’in plajında görüntülendi.

Ünlü şef meşale taşıdı

İstanbul Doors Group, Londra’daki dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şef Tom Aikens’ın sahibi olduğu Tom Aikens Restaurant ve Tom’s Kitchen’a ortak olmuştu. Müşterileri arasında ünlülerin de yer aldığı Tom Aikens, 2021 Londra Olimpiyat Oyunları’nın açılış seremonisi öncesinde meşaleyi taşıyanlar arasında yer aldı.

Türkbükü’nde caz rüzgârı

Alaçatı Belediyesi ve Buğra Özçetin’in işbirliğiyle üçüncü yılına giren “Jazz Rüzgârı”, bu yaz hem Alaçatı Marina yolundaki Yucca Otel’de hem de Türkbükü Hebilkoyu Chalet Azur Sitesi Bu’ra İskele’de düzenleniyor. Etkinlik kapsamında bu akşam Ayhan Sicimoğlu & Kerem Görsev Trio, Bu’ra İskele’de sahneye çıkacak.

X