İSTANBUL HABERLERİ

Sultangazi’de Kasım Ayı Kültür Etkinlikleri

IHA
28.10.2015 - 10:45Son Güncelleme :

HOCA AHMET YESEVİ KÜLTÜR MERKEZİ, KASIM AYINDA BİRÇOK ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR. TÜRK SANAT VE TÜRK POP MÜZİĞİ’NİN SEVİLEN İSİMLERİ SULTANGAZİLİLER İÇİN SAHNE ALACAK. ETKİNLİKLER KAPSAMINDA AYRICA YETİŞKİN VE ÇOCUK TİYATRO OYUNLARI DA SAHNELENECEK.

IHA

Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi, Kasım ayında birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Türk Sanat ve Türk Pop Müziği’nin sevilen isimleri Sultangazililer için sahne alacak. Etkinlikler kapsamında ayrıca yetişkin ve çocuk tiyatro oyunları da sahnelenecek.
Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde faaliyet gösteren “Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi”, Kasım ayında birçok kültürel etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Kültür merkezinde Türk Sanat Müziği’nde İlter Burak Kalay, Zekai Tunca, Melihat Gürses, İsmail Bingöl ve Aydın Beyoğlu sahne alacak. Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Burak Kut’ta Sultangazililerle birlikte olacak.
Yetişkin tiyatrosunda “Kadın İsterse”, “Aşk bu mu?”, Bir Öyle Bir Böyle”, Aile Saadeti” oyunlar sahnelenecek. Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde çocuklarda unutulmadı. Çocuklar için “Bremen Mızıkacıları”, “Pinokyo”, “Ali Babanın Hazinesi” çocuk tiyatro oyunları sunulacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Sultangazi’de Kasım Ayı Kültür Etkinlikleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sultangazi’de Kasım Ayı Kültür Etkinlikleri haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı