TEKİRDAĞ HABERLERİ

Süleymanpaşa'ya 4 yeni içme suyu kuyusu

AA / Emrah Gökmen
24.02.2016 - 11:29Son Güncelleme :
Süleymanpaşaya 4 yeni içme suyu kuyusu
AA / Emrah Gökmen

TEKİRDAĞ (AA) - Süleymanpaşa'da dört yeni içme suyu kuyusu açıldı.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Süleymanpaşa’nın içme ve kullanma suyu ihtiyacını karşılayan mevcut su kuyularına ilaveten dört yeni su kuyusu açılarak hizmete başladı.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise TESKİ'nin ilçeye çok büyük yatırımlar yapmaya devam ettiğini belirtti.Yaptığı alt yapı hamlesi ile şehrin en az 50 yılını kurtardığını aktaran Eşkinat, şunları ifade etti:"Bunun yanı sıra ilçemizde özellikle yaz döneminde artan nüfus ve su kullanımının artmasıyla da yaşanan su sıkıntısının önüne geçmek için dört yeni su kuyusu açıldı. Bu kuyular sayesinde su sıkıntımız en aza inecek. Süleymanpaşalı vatandaşlarımız bu yeni kuyularla kalitesi yüksek ve sağlıklı içme suyuna kavuşacak. Bu çalışmadan dolayı TESKİ Genel Müdürüm Şafak Başa ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanım Kadir Albayrak’a teşekkür ediyorum."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Süleymanpaşa'ya 4 yeni içme suyu kuyusu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 11 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Süleymanpaşa'ya 4 yeni içme suyu kuyusu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı