TEKİRDAĞ HABERLERİ

Süleymanpaşalı çocuklar Pinokyo Müzikal Çocuk Oyunu ile güldüler

DHA
28.03.2016 - 12:58Son Güncelleme :
DHA

TEKİRDAĞ,(DHA)- TEKİRDAĞ’da Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü, Salim Dörtcan’ın uyarlaması ve yönetiminde Pinokyo Müzikal Çocuk Oyununu Süleymanpaşalı çocuklar ile buluşturdu.

Belediye Kültür Merkezi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde gerçekleşen Pinokyo Müzikal Çocuk Oyunu 13.00, 15.00 ve 17.00’de saatlerinde üç seans halinde gösterime girerken yüzlerce Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyesi oyunu soluksuz izledi. Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyeleri için ücretsiz olarak sergilenen hem hikayesi hem de verdiği dersler ile çocukların yüzünü güldüren müzikalin yanı sıra kulübe üye olmayan çocuklar için de üyelik standı açılırken minikler kartlarını alarak Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyeliğinin mutluluğunu yaşadılar.

Pinokyo Müzikal Çocuk Oyunu ve Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü hakkında açıklamalarda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Geçtiğimiz yıl kurulan Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübümüz birinci yaşını kutlamaya hazırlanırken üyelerimize yönelik sürprizlere devam ediyoruz. Hepinizin bildiği gibi önümüzdeki ay geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz çocuk şenliğimiz var. Bu yıl ki şenlik çok daha dolu dolu geçecek. Sadece şenlik değil bir çok etkinlikle Süleymanpaşalı çocuklarımızla buluşacağız. Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Kulübü üyesi çocuklarımız için eğlence ve bilgilenme hiç bitmeyecek.” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Süleymanpaşalı çocuklar Pinokyo Müzikal Çocuk Oyunu ile güldüler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 12 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Süleymanpaşalı çocuklar Pinokyo Müzikal Çocuk Oyunu ile güldüler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı