TEKİRDAĞ HABERLERİ

Süleymanpaşa Belediyesi Ekipleri, Düğün Salonlarını Denetledi

IHA
20.10.2015 - 17:22 Son Güncelleme :

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ EKİPLERİ, DÜĞÜN SALONLARININ VE EĞLENCE MERKEZLERİNİN, CANLI MÜZİK İZİN BELGELERİ İLE İŞ YERİ AÇMA VE ÇALIŞTIRMA RUHSATLARINI DENETLENDİ.

IHA

Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, düğün salonlarının ve eğlence merkezlerinin, canlı müzik izin belgeleri ile iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatlarını denetlendi.
Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, düğün salonlarında denetim yaptı. Ekipler denetimlerde, işletmelerdeki evrakların kontrolü, iş yerlerinin kapalı alanları dışında canlı müzik yapılıp yapılmadığı ve yönetmelik dışı faaliyet alanları olup olmadığı kontrol etti. Müzik yapılabilecek eğlence yeri veya düğün salonları iş yeri açma ve çalışma ruhsatlarına ilişkin yönetmelik esaslarına göre canlı müzik izni alma gerektiğini belirten Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Daha güzel bir Süleymanpaşa için ekiplerimiz ile beraber canla başla çalışıyoruz. Bu bağlamda kentine sahip çıkan işletme sahiplerinin konuya duyarlı olacaklarından hiçbir şüphemiz yoktur. Kentimizde ruhsatını ve vergi levhasını almış ticarethaneleri kutluyorum. Kayıt dışı haksız kazanç sağlamaya çalışan işletmelere karşı ekiplerimiz düzenli olarak kontrollere devam edecek. İlçemizde asla ruhsatsız ve kayıt dışı çalışmaya izin vermeyeceğiz. Ruhsatımızı alalım şehrimize sahip çıkalım" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Süleymanpaşa Belediyesi Ekipleri, Düğün Salonlarını Denetledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 17 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Süleymanpaşa Belediyesi Ekipleri, Düğün Salonlarını Denetledi haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:30
 • Guneş
  08:19
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:36
 • Akşam
  17:50
 • Yatsı
  19:27
Sayfa Başı