TEKİRDAĞ HABERLERİ

Süleymanpaşa Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı

IHA
05.08.2015 - 12:23Son Güncelleme :

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ OLAĞANÜSTÜ MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

IHA

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediyesi Olağanüstü Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
Süleymanpaşa Belediyesi Olağanüstü Meclis Toplantısı Barbaros Mahallesi Belediye Ek Hizmet binası Bahçesinde yapıldı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat başkanlığında düzenlenen toplantıya, Süleymanpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülferah Güral, Tekirdağ Su Kanalizasyon İdaresi (TESKi) Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Ünal, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Münir Karaevli ve meclis üyeleri katıldı.
Toplantıda, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından dağıtım lisansı verilen Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.’nin dağıtım bölgesinin Süleymanpaşa Belediyesine dahil edilmesi, dağıtım bölgesinin genişletilmesi prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmesi gereken aynı kanunun ilgili maddesinde belirtilen her türlü iş için diğer belediyelerle müşterek hareket edilmesi, lisansındaki süre ve iş programına uygun olarak Süleymanpaşa Belediyesi sınırları içinde bulunan tüm cadde ve sokaklarda dağıtım şirketince ihtiyaç duyulacak kazı ve şebeke yapım faaliyetlerine gecikmeksizin izin verileceği, Süleymanpaşa ilçesinde dağıtım şebekesi yapım çalışmaları kapsamında imar ve alt yapı bilgi sistemlerinden dağıtım şirketinin faydalanmasına izin verileceği, dağıtım şebekesinin yapımı ve dağıtım faaliyetlerinde gerekli iş birliğinin yapılacağı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu nezdinde taahhüt edilmesi ve yapılacak iş ve işlemler konusunda Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a yetki verilmesi konuları görüşüldü.
Süleymanpaşa Belediye Meclisinde görüşülerek oylamaya sunulan gündem maddeleri oy birliği ile kabul edilerek karara bağlandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Süleymanpaşa Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ağustos 2015 tarihinde saat 12 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Süleymanpaşa Belediye Meclisi Olağanüstü Toplandı haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:30
 • Guneş
  08:19
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:36
 • Akşam
  17:50
 • Yatsı
  19:27
Sayfa Başı