TEKİRDAĞ HABERLERİ

Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

IHA
03.09.2015 - 14:18Son Güncelleme :

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

IHA

Tekirdağ merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Meclis üyelerini bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Sahil Ek Hizmet binasında düzenlenen toplantıda Belediye Meclis Üyeleri, Süleymanpaşa Belediyesi birim müdürleri tarafından bilgilendirildi. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın da katıldığı toplantıda Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Mutlukent A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı tarafından Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyelerine gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi verildi.
Süleymanpaşa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, gerçekleştirilen ihaleler hakkında Süleymanpaşa Belediye Meclis üyeleri bilgilendirirken, Fen İşleri Müdürlüğü ise mahallelerde gerçekleştirilen yol yapım ve onarım çalışmaları hakkında ve gerçekleştirilecek olan kilit taş ve asfalt serim işleri ile ilgili bilgiler verdi.
Toplantıda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yetkilileri, gerçekleştirilen kültür etkinlikleri hakkında soruları cevaplayarak 4-5-6 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali programı hakkında bilgilendirdi. Mutlukent A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ise şirketin yapısı, çalışma sistemi, gelir ve giderleri hakkında bilgiler sundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Eylül 2015 tarihinde saat 14 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyeleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:30
 • Guneş
  08:19
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:36
 • Akşam
  17:50
 • Yatsı
  19:27
Sayfa Başı