Süleyman Seba korkuttu

Adapazarı'nda bulunan Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba, dün öğle saatlerinde rahatsızlanarak yeğeni Tayfur Havutçu tarafından İstanbul'da hastaneye kaldırılmıştı.

30 Mart 2013 - 17:39:39

Yüksek ateş nedeniyle hastaneye kaldırılan Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın şu an için hayati tehlikesinin bulunmadığı, 3-4 gün yoğun bakımda tutulacağı bildirildi. Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Reha Baran, Seba'nın sağlık durumu hakkında gazetecilere açıklama yaptı. Süleyman Seba'nın şu anda hayati tehlikesi bulunmadığını belirten Baran, şöyle konuştu:

“Şu anda bilinci açıktır. Kendisini önlem amacıyla yoğun bakım ünitesinde gözlem altında tutuyoruz. Zatürre bulgusu yok ama ateşin nedenini araştırıyoruz. İlk aşamada akciğer olmadığını söyleyebilirim. Ateşinin nedeni belki idrar yollarından dolayı olabilir. Kendisini 3-4 gün yoğun bakımda tutup, inşallah sağlıklı bir şekilde taburcu etmeyi planlıyoruz.”

Seba'nın biraz dinlendirilmesi gerektiğini söyleyen Baran, efsane başkanın yaşamsal bulgularında herhangi bir sıkıntı olmadığını ve yaklaşık 10 gün sonra taburcu edebileceklerini kaydetti.

Fikret Orman'dan ziyaret

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, onursal başkan Süleyman Seba'yı hastanede ziyaret etti. Orman, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Seba'nın tetkiklerinin yapıldığını vurgulayarak, “Şu anda ateşi var ve birkaç gün yoğun bakımda kalacak. Hayati bir tehlikesi yok. Bize intikal etmiş endişe edilecek bir durum yok” diye konuştu.

Fenerbahçe'den Seba için “geçmiş olsun” mesajı

Fenerbahçe Kulübü, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba için “geçmiş olsun” mesajı yayımladı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı haberini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Süleyman Seba'ya acil şifalar diliyor, bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz” denildi.
Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 15 Yorum }
 • ersan kuneri 30.3.2013 10:03:03
  allah acil şifalar versin başkanım.yeni stadın açılışını yapmadan biryerlere gitmek yok.
 • byr slckl 30.3.2013 09:49:01
  onursal başkanımız sn. Süleyman SEBA ya acil şifalar diliyoruz. Geçmiş olsun büyük başkan.
 • Mustafa Kemal 30.3.2013 09:46:23
  Allah benim omrumden alip sana versin baskanlarin baskani. Acil sifalar.
 • baki furtana 30.3.2013 01:46:09
  geçmiş olsun büyük bAşkAn .
 • tugay eker 30.3.2013 00:59:15
  GERÇEK BİR BEYFENDİ ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM
 • MELEN MELEN 30.3.2013 00:46:08
  SEVGİLİ BAŞKANI, 14 YIL ÖNCE BEŞİKTAŞ TRÜBÜNLERDEN HAFTALARCA YUHALAYAN TARAFTARLARDAN DA BİR ÖZELEŞTİRİ YORUMU ALSAK DİYORUM...BÜYÜK BAŞKAN GEÇMİŞ OLSUN...
 
HaberlerGalatasarayFenerbahçeAlmanyaniobeburçsurvivorışid