« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süleyman Hurma: Bunlara artık gülüyoruz

Galatasaray'ın Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz için 4 oyuncu artı 1 milyon euro yakıştırmalarına Süleyman Hurma'dan yanıt geldi.

Oktay ENSARİ / KAYSERİ, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz konusunda son olarak ortaya atılan, Galatasaray'ın bu iki oyuncuya karşılık Necati, Hasan Kabze, Cihan ve Orhan ile 1 milyon euro teklif ettiği yolundaki iddialara, "Bunlar sinek vızıltısı. Artık bu iddialara, sözlere, yalanlara gülüyoruz. Hatta, bu yönde yazı çıkmazsa kendi aramızda espri yapıyoruz. Bu iddialar ciddiyetini kaybetti" dedi.

Geçen sezon bitiminden bu ana kadar Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz’la ilgili birçok iddia ve öneriyle karşılaştıklarını söyleyen Genel Menajer Hurma, “Galatasaray kulübünden bize Gökhan ve Mehmet’e karşılık 4 oyuncu ve 1 milyon euro şeklinde bir teklif gelmedi. Gelse de yanıtımızın ne olduğu belli. Kayserispor kulübü bu konuda onurlu ve kararlı bir duruş sergilemiştir. Bunu anlamayan bazı kaynaklar halen ortalığı karıştırmak, bizi zorlamak adına yeni tezgahlar peşindeler. Biz, kulüp olarak ortalık kızıştırıp, oyuncularımıza yüksek bedeller verilmesini isteyen bir anlayış içinde değiliz. Hep söylüyoruz, söyleyeceğiz. Topuz da Gökhan da hedefimiz olduğu için bizimle. Artık herkes sussun. Bu türden sinek vızıltısı gibi sözlere, söylentilere kulağımızı kapattık. Hatta, gülüp geçmenin ötesinde aramızda espri yapar hale geldik. Eskiden çok kızıyor ve rahatsız oluyorduk. Şimdi, bunların ciddiyetinin olmadığını ve kalmadığını herkes gördü. Sporseverler bile güler hale geldi” şeklinde konuştu.

BAŞKANLAR KARTEPE KAMPINDA

Kayserispor’un Kartepe kampı bütün hızıyla sürerken, sarı kırmızılı kulübün Onursal Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile Kulüp Başkanı Recep Mamur da bugün kampa geldi. Oyuncular ve teknik kadroyla sohbet eden Özhaseki ve Mamur, daha sonra aynı yerde kamp yapan diğer kulüplerin yöneticilerini ve teknik direktörlerini ziyaret ettiler. Özhaseki ve Mamur, yeni sezon öncesi başarı dileyip, Süper Lig’in centilmence geçmesi dileğinde bulundular. Kayserispor’da iki dönem teknik direktörlük yapan ve halen Çaykur Rizespor’u çalıştıran Samet Aybaba ile, Onursal Başkan Mehmet Özhaseki ve Kulüp Başkanı Mamur sıcak bir sohbet içinde eski anılarını tazelediler.

oe(oe) ai

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz