BURDUR HABERLERİ

Sulama Kooperatifi'nde genel kurul

DHA
28.03.2017 - 10:17Son Güncelleme :
DHA

 

Mesut MADAN/BURDUR, (DHA) - BURDUR Merkez Sulama Kooperatifi'nin olağan genel kurul toplantısında Başkan Mahmut Yılmaz güven tazeledi.
Burdur Merkez Sulama Kooperatifi'nin olağan genel kurul toplantısı Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda yapıldı. Kongrede mevcut Başkan Mahmut Yılmaz ile Uğur Uğuz'un yarıştı. Divan başkanlığını Ziraat Odası Başkanı İbrahim Demir'in yaptığı kongrede mevcut Başkan Mahmut Yılmaz 228 oyla yeniden seçildi. Uğur Uğuz ise 33 oyda kaldı.
Mahmut Yılmaz'ın listesinde yönetim kurulu üyeliklerine Erol Köse ve Hüsnü Kutlu yer aldı. Denetim kurulu üyeliklerine ise Serdar Cani Ahmet Bulut ve Hüseyin Yiğit, üst kurul delegeliklerine Mahmut Yılmaz, Ali Zorlu, Mehmet Ali Temel, Hüsnü Şakı ve Hasan Uçar seçildi.

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Burdur haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Burdur ilinden Sulama Kooperatifi'nde genel kurul hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 10 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sulama Kooperatifi'nde genel kurul haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı