« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şükür idmana çıkmadı, Lincoln salonda çalıştı

Beşiktaş maçı öncesi kadro dışı bırakılan Hakan Şükür ile Cassio Lincoln, Galatasaray Yönetimi’nin talimatına karşın dün sabahki antrenmana çıkmadılar.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, önceki gün kadro dışı bırakılma kararını açıklarken, "Hakan ve Lincoln yarın (dün) sabah saat 11.00’de yapılacak antrenmana katılacaklar" demişti. Ancak, beklenen olmadı. Hakan dün sabah Metin Oktay Tesisleri’ne gelmesine rağmen antrenmana çıkmadı. Tecrübeli futbolcu, takım arkadaşları idman yaparken, tesislerdeki odasında oturmayı tercih etti. Lincoln de takımla birlikte sahada antrenman yapmak istemediğini bildirip, salonda çalıştı. İki futbolcunun ceza nedeniyle Feldkamp’a kırgın oldukları ileri sürüldü. Ali Naci KÜÇÜK

Galatasaray: Kavga etmediler

GALATASARAY
Kulübü dün yaptığı bir açıklamayla Hakan Şükür ile Lincoln arasında herhangi bir kavga yaşanmadığını duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, "Oyuncularımızın ve kulübümüzün bu nedenlerle yıpratılması için gösterilen çabalara izin vermemiz mümkün değildir. Buna rağmen gelişmelerden sansasyonel haberler yaratmak amacıyla çeşitli spekülasyonlar yapılmasını şiddetle kınıyoruz" denildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz