« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şükrü Ergün'den Volkan Demirel'e cevap

Süper Kupa maçında Felipe Melo ile yaşadığı gerginlik ve karşılaşma sonrasında söylediği sözlerle gündem yaratan Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'e Galatasaray'dan büyük tepki var.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

G.Saray Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, Volkan'ın hareketlerini Mahmut Uslu'ya bağladı

Sarı kırmızılı kulübün basın sözcüsü Şükrü Ergün, Volkan'ın mutlaka cezalandırılması gerektiğini ifade ederken, tecrübeli kalecinin bu davranışlarında Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun son dönemdeki açıklamalarının büyük etkisi olduğunu savundu. Manisa'daki karşılaşmada yaşanan olaylara çok üzüldüklerini vurgulayan Ergün, şunları söyledi:

VOLKAN'IN YAPTIĞI ALENEN TERBİYESİZLİK
"Galatasaray kupa kazanır, kaybeder; Fenerbahçe kazanır, kaybeder, bunlar hayatın akışı içinde olan doğal şeyler. Bunlara, sonuçlara fazla takılmıyoruz. Asıl önemli olan maçın içinde ve sonrasında olan şeyler. Volkan olayına şuradan bakmak lazım. Türkçemiz'de imam ve cemaat etkilemişini anlatan güzel bir deyim vardır. Anlı şanlı Fenerbahçe yöneticisi terbiye sınırlarını zorlayan beyanatlar verirse, ondan yüz bulan oyuncusu da alenen terbiyesizliği ele alır. Ama biz Galatasaray olarak bu seviyesizliğin ve terbiyesizliğin muhatabı olmayı reddediyoruz. Ve bizden bu konuda cevap alamayacaklar. Volkan Demirel'in yaptığı alenen terbiyesizlik. Bunun bence savunulacak tarafı olamaz. Volkan'ın bu hareketleri ve söylemleri sonrasında hem Türkiye Futbol Federasyonu hem de kendi kulübünden ceza alacak mı, hep birlikte göreceğiz."

Şükrü Ergünden Volkan Demirele cevap VOLKAN2DAN ŞOK SÖZLER / SOKAK KÖPEKLERİNİ ZEHİRLESİNLER YOKSA...Şükrü Ergünden Volkan Demirele cevapİşte Mahmut Uslu'nun G.Saraylıları çıldırtan sözleri

"Ünal Aysal herhalde Belçikalı olduğu için dostluk kelimesinin Türkçe anlamını bilmiyor."

"Ergin Ataman'ın normalde arkası dönük olması lazım, beni nasıl görebiliyor? Ergin Ataman'ın 3 metre yakında olması lazım ki benim pantolonumu görsün. Çok meraklıysa gösteririm!

EKONOMİK açıdan dünyanın en değerli derbileri arasında gösterilen Fenerbahçe-Galatasaray derbisi dün akşam 1970’li yılları anımsattı. Türk Telekom’un forma sponsorluğunu bırakmasının ardından iki takım da Süper Kupa finaline forma göğüs sponsoru olmadan çıktı. Bu da iki ezeli rakibin 1970’li yıllarda sponsorsuz formalarla mücadele ettiği görüntüleri akla getirdi.

Şükrü Ergünden Volkan Demirele cevap MAÇ ÖNCESİ EMRE'YE ÇİRKİN SALDIRI


Şükrü Ergünden Volkan Demirele cevap VOLKAN'A DOMATES ATTILAR


Bunları da Beğenebilirsiniz