« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Süha Sidal iddialı konuştu

Spor Toto Süper Lig'de haftayı kendi evinde 3-1'lik İstanbul Büyükşehir Belediyespor yenilgisiyle tamamlayarak kötü gidişini sürdüren Kasımpaşa'da futbol şube sorumlusu Mehmet Süha Sidal, çok kötü oynamadıklarını ancak fazla hata yaptıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Mehmet Süha Sidal, yaptığı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında ortaya koydukları futbolla ilgili olarak, “İyi oynadık aslında ama ikinci yarıda takım yine dağıldı. Yaptığımız hatalardan gol pozisyonları verdik. Bizim için hesapta olmayan bir yenilgiydi” dedi.

Ligin son sırasında bulunmaları ve giderek rakipleriyle farkın açılması konusunda ise Sidal, “Matematiksel olarak şansımız sürdüğü sürece mücadelemizi sonuna kadar veririz. Son maça kadar da var gücümüzle savaşacağız. Takımımızın Ziraat Türkiye Kupası'nda da hedefleri var. Elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız” diye konuştu.


Ayrıca, taraftarlarının maç sonu takıma sevgi gösterisinde bulunmasına değinen Sidal, bu durumun fair-play ödülüne aday gösterilecek güzellikte bir şey olduğunu sözlerine ekledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz